• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Žádám o pomoc vytažení textu+ font ze hry 3 out of 10

Zdravím
Hledám nadaného programatora který by mi dokázal vytáhnout a přeformátovat text do formátu .xls
předem děkuji za každou odpověď

palko

Člen
Koukal jsem na to a texty tam jsou ve standardních strukturách UE4, tedy v souborech .locres. Bohužel jsem nenašel žádné nástroje, které by s tím uměly pracovat (moc důkladně jsem teda nehledal). Dalo by se to naprogramovat podle https://github.com/EpicGames/Unreal...rnationalization/TextLocalizationResource.cpp , ale na to teď nemám kapacitu :) (zase tak složité to nebude, něco podobného jsem dělal pro The Outer Worlds)... tak se třeba ozve někdo jiný.

palko

Člen
To je spíš odkaz pro nějakého programátora, který by se tomu případně chtěl věnovat. Pro přístup ke zdrojákům Unreal Engine musí člověk někde souhlasit s nějakými podmínkami, a pak se tam dostane.