1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Šťastné a veselé

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 24 Prosinec 2015.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Vážení,
  rok se s rokem sešel a máme tu nejoblíbenější hektické období v roce, které nám vyfoukne peněženky, nafoukne podvyživená pařanská břicha, a kdo byl hodný, možná dostane i nějaký ten hodnotný dárek v podobě ponožek, svetru nebo nějakého pro rodiče přijatelného povlečení, které dá jednoznačně najevo, že jste stále jejich malincí miláčkové.

  Celý tým Vám všem samozřejmě přeje, aby se Vám splnila aspoň polovina z toho a abyste si to užili s maximální dávkou pohody, zdraví a cukroví, kolik se do Vás jen vejde.

  Všem překladatelským týmům přejeme klid, pohodu a především ať jim aspoň touto dobou vyjde usmíření s manželkami, přítelkyněmi a ať si vzpomenou na jména svých dětí až jim po tak dlouhém odloučení budou předávat dárky. Přeci jen názvů, jmen a jiných slov měli celý rok plnou hlavu a jistě to bude chtít velkou dávku soustředění při návratu do reality aspoň v tomto období.

  Doufám, že se zde všichni ve zdraví sejdeme v roce 2016 a že nám, a především celému projektu, zachováte stejnou pohodovou přízeň, kterou jste nám toho posledního bezmála tři čtvrtě roku projevovali.

  Toto a mnohem více Vám přeje celý tým
  prekladyher.eu
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2

Sdílejte tuto stránku