1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Šťastné a veselé s přehledem do 23.12.18

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 23 Prosinec 2018.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Rok se s rokem sešel a zase máme za dveřmi den, kdy se rozzáří tvář i nejzarytějšího trolla, den kdy všechny celoroční stresy opadnou a kdy se Kevin bude bát Sám doma.

  Ještě něž však přistoupím k přání, dovolte mi shrnout co za překlady, se zde objevilo od posledního souhrnu.

  [​IMG]

  A Way Out
  V životě narazíte na situace, kdy je potřeba něco vyřešit a jeden na to sám jednoduše nestačí. V této hře nám EA naservírovalo dobrodružství při němž se pokusíte utéci z vězení, ale půjde to jedině ve dvou. Pokud vím, tak je to první hra, která nedala absolutně žádný prost hře jednoho hráče a bez parťáka se zde hnete jen velmi těžko. Společenský experiment, test soudržnosti partnerů a zkouška přátelství, teď bude pro mnohé dostupnější, protože minimálně na PC se dočká české lokalizace, kterou uvedl @morfeus..

  Profil překladu: A Way Out

  System Shock 2
  Není snad kultovnější záležitosti, kterou milují celé generace pařaná a která nějak ne a ne upadnout v zapomnění. Tolik bylo pokusů se tomuhle dílu vyrovnat a tolik jich upadlo v zapomnění mnohem dříve. Nyní tu máme opravu původní češtiny, která už v nějaké podobě existuje od roku 2010, aby se po letech mohlo říct, že je hotovo i toto.

  Profil překladu: System Shock 2

  Life is Strange: Befor the Storm
  Po dlouhém čekání na ustálení hry, která s každou novou verzí ničila překlady se snad již situace uklidnila a neměl by být problém postupně lokalizaci dokončit. Uvidíme tedy, jak se s překladem @TheWarton popere, nemá toho rozdělaného zrovna málo. Držíme všechny palce.

  Profil překladu: Life is Strange: Befor the Storm

  The Journey Down
  Na tři epizody rozdělená adventura se dočká překladu z rukou @Apoliener a, který si to vybral za svůj další projekt. Hra nabídne směsici vyvážené zábavy, příběhu a hádanek, které potrápí nejeden mozek a nyní jsou blíže plnohodnotnému zážitku ze hry všichni.

  Porfil překladu: The Journey Down

  Beholder 2
  @Electricman37 se vydal na osamocenou cestu překladu, aby vám přinesl překlad ke hře která jej velice nadchla. Tak začíná většina překladů a tak doufejme, že se mu tenhle nelehký úkol povede dovést do zdárného konce. Kdyby se snad našel někdo, kdo by chtěl s překladem pomoci, jistě se může ozvat s nabídkou.

  Profil překladu: Beholder 2

  Deponia Doomsday, Goodbye Deponia, Chaos on Deponia
  @ADV Dream tým se dle všeho potýká s nesnázemi v komunikaci a oficializaci překladu, což se ovšem stává, ale i tak zde máme překlad ke třem adventurním dobrodružstvím z Deponie. Jeden v betě oficiálně ve hře a dva v betě ke stažení u nás před samotným nahráním s updatem na Steamu. Pokud se tedy nemůžete dočkat a chcete si zahrát hry v češtině před kompletním doladěním nastalé situace, klidně můžete.

  Profily překladů: Deponia Doomsday, Goodbye Deponia, Chaos on Deponia

  1954 Alcatraz
  Současně @ADV Dream obnovili práce na překladu adventury odherávající se v 50. letech minulého století, kde se pokusíte utéct z Alcatrazu, nejpřísnější a nejuzavřejnější věznice v USA, z které se podařilo utéci dvakrát po sobě jen Seanu Connerymu.

  Profil překaldu: 1954 Alcatraz

  Pilot Brothers 1 - 3
  První dva díly přeložené a třetí před dokončením nám naservíroval @morfeus.. , který vás tak nechá pomoci detektivům najít ztraceného slona v již trochu starší ruské adventuře. Jak jsem však říkal už mnohokrát, adventury stárnou pomaleji a tak na jejich překlad není nikdy pozdě.

  Profily překladů: Pilot Brothers, Pilot Brothers 2, Pilot Brothers 3

  [​IMG]

  A slíbené přání na konec:

  Vážený příteli,
  ať jsi fanoušek amáterských překladů, nebo samotný překladatel, přeji ti bohatou nadílku měkkých dárků, plný břich, jen ne kostí z ryby a zasloužený čas odpočinku v době pohody a radosti, která se na nás zase jednou v tomto roce snese. Ať se ti daří v dalším roce plnit své cíle na maximum, jak v soukromém životě, tak u náročného koníčku, který jsi si případně jako překladatel zvolil.

  Doufám, že se zde všichni na přes rok sejdeme odpočatí a naladění pozitivní náladou, kterou budeme šířit i směrem k těm méně šťastným trollům, kteří jsou také jen človíčkové a potřebují hrnek teplého mléka, pohlazení a notnou dávku trpělivosti a vlídných slov.

  Budu se na vás všechny těšit v dalším roce, ať na streamu nebo zde na fóru, kde si budeme i nadále představovat skvělé překlady zdejších hrdinů a hrdinek, kteří i na vzdory faktu, že mají vlastní životy, věnují valnou část svého, už tak vzácného volného času, takto náročnému koníčku.

  Mějte se rádi!
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 5
  Naposledy upravil: 4 Leden 2019
 2. Farflame

  Farflame Člen

  Jedna malá "nevánoční" novinka od nás :) , má české titulky
  Hezké a veselé Vánoce všem, hlavně kolegům, kteří se starají o to, že češtiny přibývají.
  Zítra nebo o vánočních svátcích ještě něco zveřejníme...
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
 3. Farflame prosím kde se zapínají nebo kde se dají stáhnout cz titulky u hry Deliver us the moon. Mám koupenou hru na steamu ale nikde jsem nenašel možnost zapnout české titulky. Díky za pomoc
   
 4. Farflame

  Farflame Člen

  Hra nemá češtinu. V tom příspěvku jsem mluvil o videu, tam titulky jsou.


  Ještě jedno video s titulky:

   
 5. Barbar

  Barbar Čestný člen Tým COTT

  Šťastné a veselé všem....
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 6. NAItReIN

  NAItReIN Člen

  Na Vianoce pokoj v duši, šťastie ktoré nič neruší,
  v novom roku veľa sily, by ste zdraví dlho žili.

  Prajem všetkým krásne, šťastné a veselé Vianoce
  a všetko dobré do ďalšieho roku, ktorý je pred nami.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
  Naposledy upravil: 24 Prosinec 2018
 7. Hudson

  Hudson Člen

  Krásné vánoce všem!
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 8. Aristarch

  Aristarch Člen

  Šťastné a veselé aj vám chlapci a veľké vďaka všetkým prekladateľom...
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 9. UNKOWN14300

  UNKOWN14300 Člen

  Přeji vám i vašim blízkým Šťastné a veselé Vánoce a len to nejlepší do nového roku 2019. :)
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 10. burlanek

  burlanek Člen

  Štastné a veselé vánoce všem a krásný nový rok. Ať se vám splní vše co si přejete.
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 11. Štastné a veselé vánoce všem a krásný nový rok...........................
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku