1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

čeština pro ANNO 1800

Téma ve fóru 'Off topic' založil OLDCAR6, 5 Březen 2019.

Tagy:
  1. OLDCAR6

OLDCAR6 Člen

Jelikoz dotaz do prislusneho tematu napsat nelze, tak se zeptam aspon zde.
    Je nejaka sance, ze by nekdo vytvoril cestinu pro pc hru ANNO 1800, ktera za nedlouho vyjde?

2. Sierpe

Sierpe Dárce překladyher.eu Člen

Taky bych si jí moc přál. Ale pokud by se začala dělat bude to asi sakra velký projekt takže se bojím že šance jsou malé.

3. Bauglit

Bauglit Člen

taky bych se za ní velmi přimlouval.

Naposledy upravil moderátor: 8 Březen 2019
  4. nebude ji dělaj oficielne ubisoft?? mam pocit že od verze 2070 byla CZ oficielni, ne ??

5. Chidlink

Chidlink Tým COTT Člen

Jo pro Anno 2070 oficiální čeština byla, bohužel pro tento díl offico nebude. Doufejme že se toho někdo ujme,ta hra vypadá fakt hustě :cf: Po dlouhé době něco, na co se opravdu těším, to už se mi dlouho nestalo. Každopádně se mě to líbí natolik, že to koupím i bez češtiny.

6. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Taky bych se přimlouval vypadá to nádherně !

7. Já se také přimlouvám. Dělala se tady čeština na předchozí díl 2205 a 1800 by bylo fakt super...

8. Andrewek

Andrewek Člen

Rozhodně se také přimlouvám za češtinu. Hra je úžasná a češtinu si opravdu zaslouží,
    škoda, že se této sérii nevěnují natolik jako Assassins Creed, kde se oficiální češtiny Ubisoft rozhodně nebojí.

9. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  10. OLDCAR6

OLDCAR6 Člen

Díky za skvělou zprávu.
    Ani sem se neodvažoval doufat, že k tomu dojde a ještě tak brzy :)

11. Kondor114

Kondor114 Člen

K tomuto dílu , tedy "otevřené Betě" jsem se dostal teprve včera a musím přiznat , že tenhle díl
    mi nějak "nesedí" a to sleduji ANNO od jejich začátků , takže mi prošly rukama všechny díly .
    2205 byla "pastva pro oči" , vše přehledné a čitelné , tak jako 1404 , ale tady ...? Třeba při "odkrývání"
    herního světa na mini mapě pomalu nepoznáte co je a co není už "odkryto" . Myslím tím moře .
    I tak budu rád když pro 1800 bude opět čeština , takže držím palce .

Sdílejte tuto stránku