1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Pomoc Čeština Mirror's Edge Catalyst (Kontakt Lokalizace.net)

Téma ve fóru 'Technická sekce' založil Lilly, 4 Srpen 2019.

?

Chcete češtinu do hry MIRROR EDGE CATALYST

Hlasování bude ukončeno 3 Srpen 2020 v 00:34.
  1. Ano

76,2%
  2. Ne

23,8%
Je povoleno více hlasů.
  1. Lilly

Lilly Člen

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Hledam kontakt na LOKALIZACE.NET a tam bych se chtěla zeptat na vytvoření češtiny hry MIRROR'S EDGE CATALYST. Frostbite engine se da, už pokořit, ale tohle dokaže jenom tento tým, protože maji na tenhle projekt nástroje. Marek tvrdy asi znate kdo to je, diky tomu prorazil texty na český překlad hry DRAGONS AGE ORIGINS pokud jsem se nespletla (Server RPG češtiny) Na managerovi LOKALIZACE.NET zase není žádny kontakt na e-mail. Kdybych vás mohla poprosit o pomoc a radu nevím co mam dale udělat.

Ale na tuhle hru by se fakt hodila čeština. Dlouho, už na tím uvažuji a nechci se toho prostě vzdat. Tu hru hrozně miluji a jsem aj vlastníkem hry MIRROR'S EDGE 1, ktera pochopiteľně podporuje český jazyk.

Udělala jsem si nový učet na EA Origin a koupila jsem si tuhle hru. Kdo nerozumí angličtinou doopravdy to je velice stresujíci a unavní, když hrač neví co tam ma udělat, nebo něčemu nerozumí a nepochopí udalost příběhu ...
    Video

S pozdravem Lilly

Přiložené soubory:

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

Zkus napsat @michalssovi, ten by ti s tím mohl nějak pomoci.

3. Lilly

Lilly Člen

Ahoj, napsala jsem mu a hodila jsem mu do postu můj vzkaz, uvídime co bude dal. Budeme čekat na jeho odpoveď. Pokud on to nezvladne, pak nevím. Hlasovaní je zatím na uspěchu +6 prozatím. Dokazal udělat češtinu na hru HITMAN ABSOLUTION. Bude, ale potřeba to zafinancovat alespoň nějakou častkou pokud by byl ochoten ... Je to singleplayer hra, takže snad tam postih nebude od EA společnosti ....

Nemohla jsem tento topic hodit do spravny sekce, proto se omlouvam není tam u mně možnost založit tohle tema, protože nejsem VIP anebo Sponzor webu a čekam na tuhle možnost to aktivovat v profilu ...

Zatím dík za radu MILHOUSEK ...

4. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Ahoj Lilly

Předně díky za důvěru. Bohužel ti, ale Michal nemůže pomoci ne že by nechtěl, ale je zasekaný tolika projektami, že na to prostě nemá čas. Navíc se jedná o engine Frostbyte a v něm dělat cokoliv je za trest a moře času v háji.

Zkus své štěstí ještě u jiných týmu, ale obávám se že právě kvůli Frostbytu bude tohle to nemalí problém.

hodně zdaru

• Souhlasím Souhlasím x 1
  5. ME:Andromeda je také na Frostbite a zvládli to... Takže nějaká šance, že to půjde tady je...

6. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

[QUOTE="aa...[/QUOTE]
    A to je ten problém. Každy Frost byl jinačí. Každopádně to není nemožné jen prostě Michal teď na to nemá kapacitu a vzhledem k tomu na čem se dělá dlouho nebude :(

7. Lilly

Lilly Člen

Ahoj BARBAR frostbite engine ze začatku nešel pokořit, ale teď, už jde. Vždycky se musi pokořit, když se bude dělat zase novy překlad na nějaku hru. FOLKENOM si na tohle netroufa, protože nema na tohle žádny nástroje, tak mě poslal na server rpg češtiny, kde byla pokořena jedna hra, ja si ji teď nepamatuji co to konkretně bylo za hru, ale začateční slovo si pamatuji (DRAGONS) Na rpg serveru mě autor zase poslal na server lokalizace net, protože on si pravě od nich pujčil odtud tyhle nástroje. Majitel toho rpg webu je marek tvrdy, tady mi zase napsal moderator, abych zkusila michallese.

Napsala jsem mu zprávu, ale neodpovída je mi uplně jasny, že je vytíženy. Slyšela jsem, že frosbite je hodně náročny a divim se, že hra ME ANDROMEDA funguje a jde na česku verzi

Hra MIRRORS'S EDGE CATALYST, už se neaktulizuje takže nehrozila by tam určitě zase nějake riziko, že by se v dane verzi přepisovali texty do anglicke verze a autor by musel zase upravit češtinu na další verzi, třeba jako hra GTA 5 tam se vždycky po každe aktualizace musi udělat nova čeština na tu správnou verzi, původní čeština přestane automaticky fungovat ....

Nejsem sama co by chtěla tuhle češtinu, koukam, že mame 15 hlasu co by si někdo přal tu hel češtinu na MEC. Ja, už sama nevím co udělam je tady ještě poslední naděj sehnat lidi co by se do toho pustili + sponzora, anebo napsat do studia DICE, aby udělali češtinu, ale obavam se toho, že to neudělaji, protože zrušili aj češtinu na klienta ORIGIN a někde, už aj prohlasili, že na svoje hry češtinu prostě podporovat nebudou z důvodu, že je to jejich rozhodnutí a jejich právo ....

Sdílejte tuto stránku