• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Čeština do The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Deblon

Člen
Pustil by se někdo do toho ? :)
Je to na steamu takže by čeština měla být možna udělat... ale nerozumím tomu tak moc takže nevím zda to půjde :D
 

Dubik

Člen
Souhlas, taky bych byl za ni vděčný :) textu tam není zas tolik, tak snad si na to někdo najde někdy čas....
 
Snad je to jen otázkou času než se do toho nějaká dobrá překladatelská duše pustí. Češtinu vyhlížím jak páteční odpoledne.. :)
 
Termite prosím tě, kde jsi našel tento soubor? Já prolezl snad celej PC a nic nebo jsem to přehlídl. Potřebuji ho nahradit k testu :)
 

termit

Člen
Termite prosím tě, kde jsi našel tento soubor? Já prolezl snad celej PC a nic nebo jsem to přehlídl. Potřebuji ho nahradit k testu
Texty se naházejí v souborech en-US.uasset a en-US.uexp a ty zase v pakchunk0-WindowsNoEditor.pak . Na všechno potřebuješ speciální utility. Písnul jsem ti do konverzace.
 

Deblon

Člen
Super, nedávno jsem psal na fb na jejich stránku zda by jim nevadilo že by se udělal cz překlad do hry ! a byli s tím v pohodě takže se do toho můžeš pustit a držím palce ! ta hra mám fakt hodně textu :D :)
 
RadimOtava458 Napiš mi soukromou zprávu a domluvíme se co a jak...

Menu je přeloženo na 100%
Jakoby tutoriál hry 100%
Kurátor cca 15%
Příběh cca 3%

Boužel nemám už na to moc času tak ti to předám i s mým překladem...
 
Top