1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

War for the Overworld

Hrát za zlé už dlouho nebylo tak zábavné!

 1. DannyK
  Verze hry:
  Bude sedět na Steam/GOG verze 1.6.6.
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  24%
  Korektura:
  0%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  0%
  War for the Overworld je hrdým nástupcem legendarního Dungeon Keepera!

  [​IMG]
  Ve War for the Overworld se stejně jako v Dungeon Keeperu hráč ujme kontroly ďábelského pařátu, s jehož pomocí rozšiřuje své podzemní kobky a trestá své nebohé přisluhovače.

  Být zlý nikdy nebylo příjemnější!

  Hra byla vydána před bez mála třemi roky a vývojáři se o ni stále věrně starají a vydávají nové a nové aktualizace a DLC. Překlad provádím na základních textech pro verzi 1.6.2, ale budu překládat až do patche 1.6.6 (případně další, pokud vyjdou) a také mám v plánu přeložit nadcházející velký patch 2.0 včetně dalšího DLC (který je údajně plánován na první polovinu 2018).

  Textů není ve hře zrovna málo a použitá angličtina taky není úplně triviální, takže překlad chvíli potrvá. Pokud vše půjde od ruky, tak snad v průběhu dubna 2018 by mohla být beta verze. Aktuálně jsem na překlad sám, ale možná se mi podaří sehnat na pomoc někoho dalšího. Uvidíme...

  Zároveň rovnou varuju, že překlad bude určen pro lidi od 12 let. Hra samotná odkazuje na poměrně násilné věci a i já si s překladem hraju a nezdráhám se použít ostřejších výrazů a obratů :)

  Toť zatím vše :)