• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Vampyr

Připravuje se Vampyr

Verze hry
Steam, GOG, Epic Games
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
17%
Pokud nás chcete podpořit a přispět nám na kafe na probdělé noci, můžete tak učinit zde:
Bankovní spojení: 217673556/0300
Paypal: charlottkad@seznam.cz


S koncem první světové války se Londýnskými ulicemi prohání jen zmar a strasti. Denní svit vyjevuje pouze prázdné ulice zamořené epidemií španělské chřipky. Jenže to není ten největší problém. Ve stínech se krčí daleko horší hrozba. V tuto chvíli do hry vstupuje Jonathan Reid, bývalý vojenský chirurg a specialista na trasfúze. Ten se jednoho dne ocitá na dně masového hrobu, s amnézií a neuvěřitelnou chutí na krev. Jedná se o RPG od tvůrců oceňované adventury Life is Strange, studia Dontnod.

Jedná se o RPG s citelným postihem za vaše rozhodnutí, se spoustou akce a s možností několika způsobů pokračování ve hře. Pobijete všechny, nebo naopak projdete bez jediného usrknutí krve?

O překladu:
Překlad hry Vampyr původně začal a z velké části přeložil Spid3rUL. Bohužel osud překladu nepřál a tak se nakonec zastavil. Rozhodli jsme se, se Spid3rovým požehnáním a pomocí, očekávaný překlad dotáhnout do konce. A za to mu patří velký dík.

Dále velký dík patří Farflamovi a jeho týmu, Predátorovi, a týmu COTT. Ti všichni se podíleli na vzniku CZ do hry Vampyr. Bez všech těchto lidí by CZ nikdy nemohla vyjít.

Překlad: Charlotte Anna (Spid3rUL a Farflame)
Testování: Morfeus.., Char, Iowerth
Korekce: Prcek67, Iowerth
Technika: Martin3D, PredatorV
A ostatní se doplní postupně.
Autor
CharlottinyCestiny
Zobrazení
4.103
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od CharlottinyCestiny

Poslední aktualizace

  1. Fáze 3 - testování

    S velkým potěšením vás chceme informovat o tom, že hrubá korekce je hotová a nastává testování...
Top