1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Vampyr

Překlad upírského RPG

 1. Spid3rUL
  Verze hry:
  Budu se snažit češtinu aplikovat na co nejnovější verze hry
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  51%
  Korektura:
  0%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  0%
  Zdravíčko,
  rád bych vám představil připravovaný překlad hry RPG Vampyr.

  Krátce o hře:
  S koncem první světové války se Londýnskými ulicemi prohání jen zmar a strasti. Denní svit vyjevuje pouze prázdné ulice zamořené epidemií španělské chřipky. Jenže to není ten největší problém. Ve stínech se krčí daleko horší hrozba. V tuto chvíli do hry vstupuje Jonathan Reid, bývalý vojenský chirurg a specialista na trasfúze. Ten se jednoho dne ocitá na dně masového hrobu, s amnézií a neuvěřitelnou chutí na krev. Jedná se o RPG od tvůrců oceňované adventury Life is Strange, studia Dontnod.

  Jedná se o RPG s citelným postihem za vaše rozhodnutí, se spoustou akce a s možností několika způsobů pokračování ve hře. Pobijete všechny, nebo naopak projdete bez jediného usrknutí krve?

  O překladu:
  tímto bych rád oznámil překlad hry VAMPYR. Získat texty nebyl problém, překlad jde taky poměrně rychle. Nicméně... Pracuji na něm sám, takže je to krapet pomalejší, texty jsou mírně přeházené a většinou jejich pozice neodpovídá textovému rozpoložení. Hlavně je někdy složité zjistit, co tím, či oním autor měl zrovna na mysli :D Close - většinou neni zavřít, ale popisek zbraně na blízko, atd... Tímto bych tedy rád apeloval na někoho, kdo by měl zájem hru z textové části korigovat a testovat, aby se tyto drobnosti vyladily. Pro korekce by byl fajn člověk, který ovládá velmi dobře gramatiku :) Vzhledem k tomu, že se snažím překládat rychle, stane se, že mi proklouznou chybky.

  Měl-li by někdo chuť mě v překladu podpořit, máte možnost. Libovolné všimné můžete zaslat na účet: 223601938/0300. Do poznámky napište svůj nick a nejlépe mi napište i soukromou zprávu. Přispěvatelé dostanou buď přístup k ještě nedokončené češtině v rámci testování hry a nebo ji dostanou o měsíc dříve, než vyjde oficiálně.

  S díky...

  Spid3rCZ

  Obrázky

  1. vamp1.png
  2. vamp2.png
  3. vamp3.png
  4. vamp4.png

Poslední aktualizace

 1. Jsme v půlce!
 2. Po zkouškách a další postup
 3. Postup překladu

Nejnovější hodnocení

 1. komarik8
  komarik8
  4/5,
  Uz sa na to tesim upirske hry mam velmi rad vampires masquerade som sice nehral,uz starsia grafika ale toto si zahram.
 2. Ha3x
  Ha3x
  5/5,
  Som rád že sa niekto do toho pustil. Dúfam že tato čeština bude čim skoršie spravená. (Nikoho neplaším ale tiež nechcem aby vyšla skoršie nova časť vampyra ako tato čestina :) )
 3. ratusek
  ratusek
  5/5,
  Přispěl jsem i trochou financí :-) Ale nevím, jak se začíná konverzace :-D Takže to sděluji tady
 4. paja2n
  paja2n
  5/5,
  Právě jsem hru pořídil a držím palce ať jde překládání bez komplikací. Jak se bude blížit překlad ke konci, rád přispěji.
 5. kovarik22
  kovarik22
  5/5,
  Pre všetkých, ktorí chcú prispieť a je problém vygenerovať IBAN, tak tu pridávam celý tvar: CZ77 0300 0000 0002 2360 1938
 6. EagleM
  EagleM
  5/5,
  super, už sa teším. PS: nemôžeš napísať IBAN poslal by som dajaké sponzorské :)
 7. Krteks
  Krteks
  5/5,
  Super moc se těším ! :) Ale neodpustím si malé rýpnutí :D.. K textu v popisu hry "Ten se jednoho dne ocitá na dvě masového hromu" bude to podobné i v překladu ? :P O:)
  1. Spid3rUL
   Autorova odpověď
   Opraveno :) přikládal jsem to sem z telefonu, takže zřejmě autokorekce :)
 8. killer666
  killer666
  5/5,
  Doufám, že ti úsilí vydrží, jelikož anglicky umím velice málo, tak se těším na češtinu
 9. To Be or Not to Be
  To Be or Not to Be
  5/5,
  Dávám pět hvězd, protože je úžasný, že se do toho někdo pustil! Hořím nedočkavostí! :D
 10. Ridko
  Ridko
  5/5,
  Dúfam, že sa preklad tejto ukecanej záležitosti podarí, inak si ju asi nikdy poriadne neužijem :)