1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Vampyr

Překlad upírského RPG

 1. Spid3rUL
  Verze hry:
  Budu se snažit češtinu aplikovat na co nejnovější verze hry
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  75%
  Korektura:
  0%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  0%
  Zdravíčko,
  rád bych vám představil připravovaný překlad hry RPG Vampyr.

  Krátce o hře:
  S koncem první světové války se Londýnskými ulicemi prohání jen zmar a strasti. Denní svit vyjevuje pouze prázdné ulice zamořené epidemií španělské chřipky. Jenže to není ten největší problém. Ve stínech se krčí daleko horší hrozba. V tuto chvíli do hry vstupuje Jonathan Reid, bývalý vojenský chirurg a specialista na trasfúze. Ten se jednoho dne ocitá na dně masového hrobu, s amnézií a neuvěřitelnou chutí na krev. Jedná se o RPG od tvůrců oceňované adventury Life is Strange, studia Dontnod.

  Jedná se o RPG s citelným postihem za vaše rozhodnutí, se spoustou akce a s možností několika způsobů pokračování ve hře. Pobijete všechny, nebo naopak projdete bez jediného usrknutí krve?

  O překladu:
  tímto bych rád oznámil překlad hry VAMPYR. Získat texty nebyl problém, překlad jde taky poměrně rychle. Nicméně... Pracuji na něm sám, takže je to krapet pomalejší, texty jsou mírně přeházené a většinou jejich pozice neodpovídá textovému rozpoložení. Hlavně je někdy složité zjistit, co tím, či oním autor měl zrovna na mysli :D Close - většinou neni zavřít, ale popisek zbraně na blízko, atd... Tímto bych tedy rád apeloval na někoho, kdo by měl zájem hru z textové části korigovat a testovat, aby se tyto drobnosti vyladily. Pro korekce by byl fajn člověk, který ovládá velmi dobře gramatiku :) Vzhledem k tomu, že se snažím překládat rychle, stane se, že mi proklouznou chybky.

  Měl-li by někdo chuť mě v překladu podpořit, máte možnost. Libovolné všimné můžete zaslat na účet: 223601938/0300. Do poznámky napište svůj nick a nejlépe mi napište i soukromou zprávu. Přispěvatelé dostanou buď přístup k ještě nedokončené češtině v rámci testování hry a nebo ji dostanou o měsíc dříve, než vyjde oficiálně.

  S díky...

  Spid3rCZ

  Obrázky

  1. vamp1.png
  2. vamp2.png
  3. vamp3.png
  4. vamp4.png
  5. v1.jpg
  6. v2.jpg
  7. v3.jpg

Poslední aktualizace

 1. Ve dvou (a půl) se to lépe táhne
 2. Jsme v půlce!
 3. Po zkouškách a další postup

Nejnovější hodnocení

 1. RRRichmond
  RRRichmond
  5/5,
  Zdravím, diky že pracujete na překladu hry. Doufam, že bude brzo dokončený. Rad bych Vás podpořil, můžete mi prosím napsat číslo učtu nebo paypal. Rad bych poděkoval nějakým donatem. Mam už hodně překladu z teto stranky a diky Vám můžu hrat hry, ktere bych nedohral kvůli angličtine. Takže diky za odpověď a hodně sil u překladu dalších skvělých her.
 2. Prophet
  Prophet
  5/5,
  Ahoj těším se na to poslal jsem ti nějaké všímné ať to lépe jde :) pokud bys zaslal češtinu dříve byl bych poctěn. :)
 3. kaldos
  kaldos
  5/5,
  Děkuji že děláte češtinu. Moc se těším. Hru jsem si včera koupil a chvilku hrál. Budu hrozně rád za překlad protože fakt v angličtině to neni ono. Diky moc
 4. komarik8
  komarik8
  4/5,
  Uz sa na to tesim upirske hry mam velmi rad vampires masquerade som sice nehral,uz starsia grafika ale toto si zahram.
 5. Ha3x
  Ha3x
  5/5,
  Som rád že sa niekto do toho pustil. Dúfam že tato čeština bude čim skoršie spravená. (Nikoho neplaším ale tiež nechcem aby vyšla skoršie nova časť vampyra ako tato čestina :) )
 6. ratusek
  ratusek
  5/5,
  Přispěl jsem i trochou financí :-) Ale nevím, jak se začíná konverzace :-D Takže to sděluji tady
 7. paja2n
  paja2n
  5/5,
  Právě jsem hru pořídil a držím palce ať jde překládání bez komplikací. Jak se bude blížit překlad ke konci, rád přispěji.
 8. kovarik22
  kovarik22
  5/5,
  Pre všetkých, ktorí chcú prispieť a je problém vygenerovať IBAN, tak tu pridávam celý tvar: CZ77 0300 0000 0002 2360 1938
 9. EagleM
  EagleM
  5/5,
  super, už sa teším. PS: nemôžeš napísať IBAN poslal by som dajaké sponzorské :)
 10. Krteks
  Krteks
  5/5,
  Super moc se těším ! :) Ale neodpustím si malé rýpnutí :D.. K textu v popisu hry "Ten se jednoho dne ocitá na dvě masového hromu" bude to podobné i v překladu ? :P O:)
  1. Spid3rUL
   Autorova odpověď
   Opraveno :) přikládal jsem to sem z telefonu, takže zřejmě autokorekce :)