1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Vampyr

Překlad upírského RPG

 1. Spid3rUL
  Verze hry:
  Budu se snažit češtinu aplikovat na co nejnovější verze hry
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  15%
  Korektura:
  0%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  0%
  Zdravíčko,
  rád bych vám představil připravovaný překlad hry RPG Vampyr.

  Krátce o hře:
  S koncem první světové války se Londýnskými ulicemi prohání jen zmar a strasti. Denní svit vyjevuje pouze prázdné ulice zamořené epidemií španělské chřipky. Jenže to není ten největší problém. Ve stínech se krčí daleko horší hrozba. V tuto chvíli do hry vstupuje Jonathan Reid, bývalý vojenský chirurg a specialista na trasfúze. Ten se jednoho dne ocitá na dvě masového hromu, s amnézií a neuvěřitelnou chutí na krev. Jedná se o RPG od tvůrců oceňované adventury Life is Strange, studia Dontnod.

  Jedná se o RPG s citelným postihem za vaše rozhodnutí, se spoustou akce a s možností několika způsobů pokračování ve hře. Pobijete všechny, nebo naopak projdete bez jediného usrknutí krve?

  O překladu:
  tímto bych rád oznámil překlad hry VAMPYR. Získat texty nebyl problém, překlad jde taky poměrně rychle. Nicméně... Pracuji na něm sám, takže je to krapet pomalejší, texty jsou mírně přeházené a většinou jejich pozice neodpovídá textovému rozpoložení. Hlavně je někdy složité zjistit, co tím, či oním autor měl zrovna na mysli :D Close - většinou neni zavřít, ale popisek zbraně na blízko, atd... Tímto bych tedy rád apeloval na někoho, kdo by měl zájem hru z textové části korigovat a testovat, aby se tyto drobnosti vyladily. Pro korekce by byl fajn člověk, který ovládá velmi dobře gramatiku :) Vzhledem k tomu, že se snažím překládat rychle, stane se, že mi proklouznou chybky.

  S díky...

  Spid3rCZ

  Obrázky

  1. vamp1.png
  2. vamp2.png
  3. vamp3.png
  4. vamp4.png

Nejnovější hodnocení

 1. To Be or Not to Be
  To Be or Not to Be
  5/5,
  Dávám pět hvězd, protože je úžasný, že se do toho někdo pustil! Hořím nedočkavostí! :D
 2. Ridko
  Ridko
  5/5,
  Dúfam, že sa preklad tejto ukecanej záležitosti podarí, inak si ju asi nikdy poriadne neužijem :)
 3. DaNkoXX
  DaNkoXX
  5/5,
  Těším se moc na tento překlad, konečně s tím někdo začal. Snad to bude co nejdřív.
 4. patrikGAMES
  patrikGAMES
  5/5,
  Hrozně moc se těším na pořádný překlad této hry :) Doufám že to bude co nejdříve a držím palce