1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Undertale

Překlad RPG hry Undertale.

 1. Dr preklady
  Verze hry:
  1.1
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  23%
  Korektura:
  0%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  0%
  O co se jedná?
  Nás tým pracuje na překladu velmi "nahypované" hry, která se jmenuje Undertale. Undertale je příběhové JRPG, které si hraje na příjemnou hru. Tedy, dokud nezačnete chápat příběh a nedostanete se ke konci hry.

  Pro koho bude překlad?
  Překlad bude určen pro lidi, kteří nejsou na takové úrovni, aby si užili ze hry každý detail. Samozřejmě s tím umřou i anglické přesmyčky, atd.

  Ta hra má příšernou grafiku, proč by mě měla vůbec zajímat?
  Možná se jedná o jednoduchou Indie hru, ale je v něm velká snaha. Na Kickstarteru vybral autor 10x násobek požadované částky a pracoval na hře skoro sám několik let. Vážně, takřka vše, co ve hře uděláte, tak má nějakou reakci. Navíc hra je dělaná tak, aby jste ji mohli dohrát BEZ zabíjení příšer. Hra je jedinečná, člověk si ji užije jenom bez Spoilerů. Proto doporučuji počkat na překlad. Nebo pokud máte dostatečné znalosti, tak hned si běžte hru koupit.
  upload_2016-3-23_6-16-36.png

Nejnovější hodnocení

 1. SamakHD
  SamakHD
  5/5,
  Už se těším až to vyjde, zahraju si poprvé undertale a dokonce i s češtinou :D
 2. wraithCZ
  wraithCZ
  4/5,
  jak to vlastně vypadá z překladem? na kolik procent je to už hotové? Když tak by jsi mohl požádat např. RPGčeštiny nebo jinou překladatelskou skupinu o pomoct.
 3. sirluky
  sirluky
  5/5,
  Skvělá ukázka překladu, jen kde to můžu stáhnout by mě zajímalo XD... Nebo se na tom ještě pracuje ?