Ultimate Admiral: Dreadnoughts

Připravuje se Ultimate Admiral: Dreadnoughts

Verze herního klienta
  1. Steam
Překlad
60%
Korektura
30%
Testování
5%

Ultimate Admiral: Dreadnoughts
Ultimate Admiral: Dreadnoughts si klade za cíl být první hrou svého druhu – skutečnou námořní strategií, která nabízí jedinečnou příležitost navrhnout a postavit nespočet variací realisticky vypadajících válečných lodí v kombinaci s extrémně propracovaným a realistickým bojovým modelem.

Na hře pracuje ukrajinské studio Game-Labs, jenž má za sebou již několik úspěšně vydaných titulů ze série Ultimate General/Admiral. Aktuálně se ve hře nabízí pouze anglická lokalizace a nemálo fanoušků se obrátilo na vývojáře s dotazy ohledně dalších překladů. Jelikož je hra i přes své nedávné vydání pravidelně aktualizována a plánuje se přidání velkého množství obsahu, vývojáři zatím žádný další překlad přidávat neplánují.

Plán je tedy velmi prostý. První překlad vytvářím na verzi hry v1.2.* a budu ho aktualizovat až do ukončení podpory hry vývojáři. Po dokončení překladu hry, bude nabídnut vývojářům k implementaci do základní hry. Dle jejich předešlých vyjádření nebudou mít o překlady zájem minimálně do doby, než si budou jisti, finálním obsahem hry.

Návod k instalaci:
Připravuje se


Ukázky ze hry
Poznámka: Níže vyobrazené snímky poukazují na funkčnost překladu a diakritiky a především na skutečnost, že se na překladu skutečně pracuje. Snímky byly pořízeny při 20% překladu bez uskutečnění jakékoliv korektury nebo předešlého testování. Žádám tedy o shovívavost. Po dokončení překladu budou poskytnuty snímky z finální verze češtiny (případně budou pravidelně aktualizovány).
menu.png

naval academy.png
Odkazy
Oficiální stránka vývojářů:

Oficiální forum:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
  • To se mi líbí
Reactions: Gronus
Autor
TeddyCZE
Zobrazení
874
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení
Back
Top