Ultimate Admiral: Dreadnoughts

Připravuje se Ultimate Admiral: Dreadnoughts

Verze herního klienta
  1. Steam
Překlad
30%
Korektura
0%
Testování
0%

Ultimate Admiral: Dreadnoughts
Ultimate Admiral: Dreadnoughts si klade za cíl být první hrou svého druhu – skutečnou námořní strategií, která nabízí jedinečnou příležitost navrhnout a postavit nespočet variací realisticky vypadajících válečných lodí v kombinaci s extrémně propracovaným a realistickým bojovým modelem.

Na hře pracuje ukrajinské studio Game-Labs, jenž má za sebou již několik úspěšně vydaných titulů ze série Ultimate General/Admiral. Aktuálně se ve hře nabízí pouze anglická lokalizace a nemálo fanoušků se obrátilo na vývojáře s dotazy ohledně dalších překladů. Jelikož je hra i přes své nedávné vydání pravidelně aktualizována a plánuje se přidání velkého množství obsahu, vývojáři zatím žádný další překlad přidávat neplánují.

Plán je tedy velmi prostý. První překlad vytvářím na verzi hry v1.2.* a budu ho aktualizovat až do ukončení podpory hry vývojáři. Po dokončení překladu hry, bude nabídnut vývojářům k implementaci do základní hry. Dle jejich předešlých vyjádření nebudou mít o překlady zájem minimálně do doby, než si budou jisti, finálním obsahem hry.

Návod k instalaci:
Připravuje se


Ukázky ze hry
Poznámka: Níže vyobrazené snímky poukazují na funkčnost překladu a diakritiky a především na skutečnost, že se na překladu skutečně pracuje. Snímky byly pořízeny při 20% překladu bez uskutečnění jakékoliv korektury nebo předešlého testování. Žádám tedy o shovívavost. Po dokončení překladu budou poskytnuty snímky z finální verze češtiny (případně budou pravidelně aktualizovány).
menu.png

naval academy.png
Odkazy
Oficiální stránka vývojářů:

Oficiální forum:

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Autor
TeddyCZE
Zobrazení
417
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Top