• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Witness

Bez podpory The Witness 2017-08-02

Verze hry
v2.1.0.4
Překlad
100%
Logická hra, kde jste vrženi do tajemného, neznámého prostředí, které budete dle libosti prozkoumávat. Jedná se o opuštěný ostrov. Součástí odhalování tajemství ostrova je řešení logických hádanek a rébusů.

V úvodu hry se hráč probouzí v zamčené místnosti, a aby se dostal ven, musí vyřešit první hádanku. Další postup je nelineární, záleží na hráči, v jakém pořadí bude jednotlivé hádanky řešit. Pro dokončení hry není nutné vyřešit všechny. Ostrov je rozdělen do deseti sekcí. Sedmi z nich musí hráč projít dříve, než se dostane do centra ostrova, kde se nachází hora reprezentující poslední etáž.

Poznámky k instalaci češtiny: Čeština přepíše originální maďarštinu. Nahradit původní soubory těmito, do spouštěcí ikony doplnit -language hu. Přeloženy titulky všech audio záznamů.
Autor
bobeksoft
Staženo
331
Zobrazení
331
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od bobeksoft

Top