• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

The Wild Eight

Připravuje se The Wild Eight

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
Aktuální verze hry na Steamu
Překlad
50%
Korektura
0%
Testování
0%
ar4ez.jpg


O HŘE

The Wild Eight je intenzivní survivalová akční adventura odehrávající se v zamrzlé divočině Aljašky. Hrajte společně s dalšími hráči v online kooperaci a nebo vyražte sami, prozkoumávejte tajemnou krajinu, vyrábějte zbraně a bojujte o své přežití.O PŘEKLADU

TÝM
Mythago - překlad a korektury
T termit - technika

POSTUP PŘEKLADU
14. ledna - vytažení textů a začátek překladu; už jen 2702 řádků, hurá!
16. ledna - přeložena většina hlavního menu, část trofejí, stručné popisy postav, velká část herních předmětů. Teď zbývají dialogy, úkoly a rozšířené popisy postav - takže textu je přede mnou stále dost, ačkoli řádkově za sebou brzy budu mít asi polovinu (jen odhad)
1. února - život trochu zbrzdil vývoj překladu, takže za poslední 2 týdny jsem toho neudělal mnoho. Odhaduji ale, že je hotova zhruba polovina překladu, možná i o něco víc; přeloženy 2 questy ze 17, naštěstí nejsou textově příliš náročné; dopřeloženy různé vyskakovací zprávy a další části menu, spíše drobnosti. Pro představu přikládám screenshot, kde si zaznamenávám progres (ačkoli bez vysvětlivek některé kategorie nebudou moc jasné).
obrázek_2022-02-01_111119.png

Níže první ukázky překladu v akci. :)

obrázek_2022-01-14_232812.pngTWE_Menu2.pngTWE_Menu3.pngTWE_Loading.pngTWE_Characters.pngTWE_Game1.pngTWE_Game2.pngTWE_Game3.png
Autor
PH Squad
Zobrazení
1.498
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od PH Squad


Top