The Room (1, Two, Three)

Dokončen The Room (1, Two, Three) PMX-eXtra

Verze hry
Steam
Překlad
100%
TheRoom_eShop_banner_1920x1080.jpg


V logickej adventúre The Room sa hráč musí dostať do rôznych typov skriniek a postupne pomocou indícií odhaliť jedno veľké tajomstvo.

The ROOM:
V hre The Room hľadáte malé páčky a spínače, ktorými odkrývate ďalšie skryté mechanizmy, pomocou špeciálneho okuláru nachádzate inak neviditeľné nápovedy, a s tým, ako sa pred vami všetko pretvára a ako riešite hádanky a rébusy, ktoré vás nútia odhaľovať ďalšie a ďalšie mechanizmy, prenikáte hlbšie k jadru samotného tajomstva.

The ROOM Two:
Hra The Room Two je voľným pokračovaním úspešnej logickej adventúry The Room. Rovnako ako v prvom diely, aj tu riešite nápadité hádanky a hlavolamy, ktoré ale nie sú prehnane komplikované, aby si ich bez pomoci návodu mohol užiť aj občasný hráč logických hier. Hľadáte chýbajúce komponenty, ktoré potom vkladáte do rôznorodých strojčekov a mechanizmov. Na rozdiel od prvého dielu sa tu objavujú konkrétnejšie miestnosti a hráč sa po nich môže voľne pohybovať. Taktiež pribudli hororové prvky, ktoré hre dodávajú špecifickú atmosféru a vyvolávajú množstvo otázok. Po celú dobu hry si môžete čítať aj listy dokresľujúce príbeh, ktorý bez nich nie je úplne čitateľný.

The ROOM Three
Príbehovo The Room Three nadväzuje na koniec druhého dielu, v ktorom hlavný hrdina utiekol zo sídla zničeného entitou tvorenou energiou Nulového prvku. Počas cesty vlakom je ale unesený tajomným človekom, ktorý tvrdí, že bol tvorcom hádaniek z predchádzajúcich dielov. Hráč sa tak ocitá na jeho ostrovnom sídle Grey Holm, kde pre neho má záhadný človek pripravený nový test. Hráčovou úlohou je teda prejsť sídlo a dať dohromady kľúč, ktorý možno odomkne cestu von.

Princíp hry The Room Three je rovnaký ako u predošlých dielov. Hra pred vás postaví najrôznejšie záhadné predmety a prístroje, ktoré sú v skutočnosti zložité skladačky s množstvom šuplíkov, hýbatiek, a ďalších nástrojov. Vašou úlohou je hľadanie otváracích mechanizmov, lúštenie indícií a kochanie sa rozličnými prostrediami a mystičnom, a možno aj rozlúštenie nejakého toho tajomstva. Tretí diel sa o niečo viac rozrástol a čakajú vás úrovne o viac miestnostiach, v každej veľa tajomstiev, ktoré sú navyše prepojené jedným centrálnym hubom.

(zdroj: ABCgames)
 • Snímka obrazovky (162).jpg
  Snímka obrazovky (162).jpg
  132,9 KB · Zobrazení: 251
 • Snímka obrazovky (164).jpg
  Snímka obrazovky (164).jpg
  132,7 KB · Zobrazení: 251
 • Snímka obrazovky (166).jpg
  Snímka obrazovky (166).jpg
  110 KB · Zobrazení: 215
 • Snímka obrazovky (167).jpg
  Snímka obrazovky (167).jpg
  134,9 KB · Zobrazení: 173
 • Snímka obrazovky (170).jpg
  Snímka obrazovky (170).jpg
  120,8 KB · Zobrazení: 164
 • Snímka obrazovky (177).jpg
  Snímka obrazovky (177).jpg
  96 KB · Zobrazení: 160
 • Snímka obrazovky (579).jpg
  Snímka obrazovky (579).jpg
  107,2 KB · Zobrazení: 154
Autor
PMX
Staženo
1.037
Zobrazení
2.461
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení
Back
Top