1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme The Last Crown - Midnight Horror

Slovenské titulky do tejto hry.

 1. NAItReIN
  Verze hry:
  Steam, verzia 1.03 (aktuálna).
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  0%
  [​IMG]

  Slovenský preklad určený na testovanie

  Táto verzia slovenského prekladu nie je finálna verzia nakoľko neprešla korektúrou!

  V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať prostredníctom e-mailu naitrein@gmail.com alebo mi môžete poslať súkromnú správu cez portál.

  Viacej informácií je tu: The Last Crown: Midnight Horror bude mať slovenské titulky


  Dej hry:
  Príprava na Halloween už vrcholí. Deti v maskách sa hrajú na námestí Maiden v prístavnom meste Saxton, v ktorom býva aj lovec duchov Nigel Darvens.
  Nigel rozpráva zo sna, keď ho v tom prebudí klopanie na dvere. Keď otvorí, vypočuje si slová koledy Trick or Treat a potom má možnosť rozhodnúť sa, či trom deťom daruje sladkosti alebo im dovolí, aby mu niečo vyviedli. Nech sa Darvens rozhodne akokoľvek, potrebuje ísť za mladou študentkou psychológie, Lucy Reubanovou, ktorá je v Saxtone počas letných prázdnin a pracuje v miestnom podniku The Bear.
  Keď sa Nigel dostane dovnútra, zistí, že v ten večer sa hrá Triatlon, ktorý pozostáva z troch súťaží:
  Hudobné sochy, Chytanie chvosta čiernej mačky a Návšteva ducha. Okrem toho v podniku nebude chýbať ani hra, pri ktorej sa chytajú jablká vo vode, alebo psychometria pri stole, pri ktorom sedí Nany Noah a je pripravená povedať, akou krutou smrťou zomreli obete na fotografiách.
  Aký by to bol lovec duchov, keby nezistil, že v miestnom podniku pred desiatkami rokov tragickou smrťou zomrel istý muž, ktorý sa pripomenul pri jednej z hier Triatlonu. Nigelovi sa podarí začať spolu so svojou kolegyňou začať pátranie a pomocou Ouji tabuľku začnú o utrápenej duši zisťovať informácie, aby zistili, čo sa kedysi v miestnosti na druhom poschodí odohralo.


  Iné zaujímavosti hry:
  Hru je možné hrať v dvoch režimoch: rozlíšenie 1280x960 (pomer strán 4:3) alebo v rozlíšenie 1280x720 (pomer strán 16:9). Je potrebné dopredu si rozmyslieť, v akom režime chcete hrať hru, pretože uložené pozície nie sú medzi jednotlivými rozlíšeniami kompatibilné!

  Poďakovanie:
  Na tomto mieste sa chcem poďakovať Slávkovi, ktorý bol ochotný prekresliť hlavné menu hry.

  Autori prekladu:

  @NAItReIN - preklad, diakritika, technika