• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Elder Scrolls V : Skyrim Special Edition

Bez podpory The Elder Scrolls V : Skyrim Special Edition 2016-10-22

Verze hry
Steam verzia
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Preklad na hru zo studeného sveta Skyrimu.
---------
SŤAHUJTE TU ---> http://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/1444/?

----------
Za veľkú pomoc ďakujem : Mordrull - ovi , HillBilly - mu a Čert-ke !
---------------------------
Ak máte nejaký dotaz napíšte na skyrimsepreklad@gmail.com !
Za každú odozvu sme radi. :)
Autor
BackoKiller
Staženo
127
Zobrazení
7.870
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
4,48 star(s) 23 hodnocení

Nejnovější recenze

Velký dík, hraji ve vr a bez Vás bych nemohl, neboť anglicky neumím. Takže ještě jednou velký dík všem kdo se na překladu podílely.
Potíže nastanou když jsi z creation klubu stáhnete doplněk pet dwarven armored mudcrab, hra spadne a už ji nezapnete. Při zapínání se objeví logo betsheda a když logo skončí hra se vypne. Když skyrim odinstalujete a pomocí steam znovu stáhnete tak nastane to že ve hře není čeština a hru se vám podáří zapnout a funguje. Doplněk z kreation klubu který jste ziskaly se 100% slevou je ve hře pořád a nejde odstranit. Potíže se vyřeší otevřením složky skyrim special edition ve složce data jsou 2 soubory ccbgssse010-petdwarvenarmoredmudcrab mají příponu .esl a .bsa o ba soubory smažte a už se je nepokoušejte do hry instalovat. Skyrim s češtinou 1.5.16 funguje v pořádku
Děkuji za češtinu a ještě více děkuji za umístění na Nexus mezi ostatní mody. Tuto stránku využívám velmi často a s registrací tam není sebemenší problém. Škoda jen, že se nedá čeština spravovat pomocí NMM, nešlo by s tím něco udělat?
nutná registrace na jinych strankach ,stahuji odjinud. ale i tak děkuji za češtinu
D
Skvělý překlad pro SE ,který se určitě povedl :)
Překlad je super, ale ta registrace na nexusu... vím ze opakuju dvě předhozí hodnocení jenom že ta registrace to fak kazí ja osobně mam problémy s Aj a tak sem si ten text pořat musel hazet do překladace. Nevím jak na tom jsou ostatní pravděpodobně jim to tolik vadit nebude nebo alespoň těm kteří Aj slusně ovladají.
proč se musím registrovat zase někam jinam jen abych stáhnul češtinu za to jen jednu hvězdu počkám až to bude někde ke stažení bez další registrace
Za češtinu bych klidně dal 5 Hvězd, ale za nexus a další přiblblé registraci máš jen 3.
D
Gud džob, fenk jů very mač :D
Jste super, díky mooooc :-)
Top