• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Bureau XCOM Declassified Hangar 6 dlc

Připravuje se The Bureau XCOM Declassified Hangar 6 dlc 2021-04-08

Verze hry
GOG Steam Epic aplikovatelné všude
Získané texty
100%
Překlad
98%
header.jpg

Podrobné informace o hře

Krátce před událostmi popsanými ve hře The Bureau: XCOM Declassified se agent Nico DaSilva dobrovolně přihlásil k sérii nebezpečných tajných experimentů, jejichž cílem bylo identifikovat nový děsivý patogen a najít na něj lék. Zvyšte na maximum své bojové dovednosti a sáhněte si se svým týmem až na samé dno, zatímco budete chránit svého přítele před hrůzami z jeho vlastních halucinací.

Překlad byl vytvořen a testován speciálně na GOG verzi, ale funguje i na jiných verzích třeba Steam potřebné soubory zkopírovat ručně jen do složky hry. veškerý text dialogů v kampani je přeložen nahrazuje Anglický text ve hře.

poté co se nikdo dlouho nenachomítnul a opomíjel překlad přeložit toto dlc hangar 6 Rozšíření základní hry The Bureau: XCOM Declassified sem se rozhodnul udělat překlad aby celá hra byla přeložena když byla udělána CZ na základní hru a dlc do ní jen toto dlc chybělo tak mi to nedalo a přeložilo se čeština vyžaduje i češtinu na základní hru bez ní nefunguje správně
  • To se mi líbí
Reactions: Larron
Autor
Toasat165
Staženo
69
Zobrazení
694
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Toasat165

Poslední aktualizace

  1. 1.2

    vše přeloženo krom načítacích tipů zatím sem nenašel kde se překládají a pár drobností jinak je...
Top