• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
0.7.101
Překlad
6%
Korektura
0%
Testování
0%
wallpapersden.com_terraformers-hd-new_1920x1080.jpg


Popis hry​

Terraformers je rozsáhlá, budovatelská hra. Vybudujte celé kolonie a spravujte zdroje. Čeká vás průzkum Rudé planety, budování velkolepých měst, šíření života a v neposlední řadě teraformace jinak mrtvé planety pomocí ambiciózních projektů.

Profil hry na steamu​Stav překladu​

stav.jpg


Ukázka češtiny​

ukazka-cestiny.jpg


Známé problémy​

V některých případěch se špatně zobrazují české znaky (ě, š, č, ř, ž...), hlavně na potvrzovacích tlačítkách (v textech někdy fungují, asi jiný font). Psal jsem vývojářům, zda-li by byli oochotní s tím něco udělat, změna fontu podporující české znaky s kódováním UTF-8.

Návod na instalaci​

Po stažení překladu rozbalte soubor "localisation_data.csv", který nakopírujete do složky se hrou, do podsložky "\Terraformers_Data\StreamingAssets" a potvrdíte přepsání souboru. V mém případě je to například: "C:\SteamLibrary\steamapps\common\Terraformers\Terraformers_Data\StreamingAssets".

Nezapomeňte, že když někdy v budoucnu budete z jakýkoliv důvodů potřebovat dát "Ověřit integritu hry" nebo vyjde nový update, který přepisuje tento soubor, bude třeba češtinu znova nahrát do složky a dát přepsat.
Autor
SkinnyStickTV
Zobrazení
1.904
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení
Top