• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Terminator: Resistance

Dokončen Terminator: Resistance 2.0

Verze hry
1.030a
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
terminator-resistance-uvod.jpg


V jedné z budoucích válek zvítězí lidstvo nad roboty a střílečka Terminator: Resistance napoví, jak vysokou cenu za to zaplatíme. Dejte jí šanci, ať už fandíte, či ne, slavné filmové předloze, kterou obohacuje o nový pohled na Hnutí odboje proti Skynetu a nabízí příjemně starosvětskou akci se špetkou dobrodružství. Do zbraně!
RECENZE:
https://games.tiscali.cz/recenze/terminator-resistance-recenze-336848

I když má hra slabší grafiku a spousty jiných chyb, byl jsem překvapen, jak rychle si mě získala. A protože je to nejen akční hra, ale jsou tam i prvky RPG a navíc, vaše rozhodování ovlivní závěr hry, řekl jsem si, že udělám češtinu.
Taky je to díky Lilly, která založila vlákno s hlasováním, zda je o překlad zájem. Zájem byl, ale překladatelé ne a to mě nakonec přesvědčilo.

Vedoucí překladu, překlad,
korekce, testing, instalátor:
kubinx8
Testing: Lilly

7.4.2020-
Finální verze překladu ke stažení!!!
Můžete stahovat finální verzi překladu. Opravil jsem všechny chyby, které jsme našli, ale je možné, že jsme něco přehlédli. Pokud narazíte na nějakou chybu v textu, pošlete screen na email: prekladdarksiders3@seznam.cz
Doufám, že se vám bude překlad líbit a zpříjemní vám zážitek ze hry!!!

Pokud by chtěl někdo překlad finančně podpořit, může tak učinit na číslo účtu: 2162563083/0800. Připište info - Terminator
Autor
kubinx8
Staženo
1.264
Zobrazení
1.264
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 8 hodnocení

Více překladů od kubinx8

Poslední aktualizace

  1. Finální verze překladu Terminator: Resistance

    Zdravím! Je tady finální verze překladu. Opravil jsem všechny chyby, co jsem našel a co mi...
  2. Beta verze překladu je k dispozici!!!

    Zdravím! Nyní můžete stahovat betaverzi překladu. Tato verze je určena k veřejnému testování a...
  3. Pokrok

    Dnes jsem se zhrozil, když jsem šel testovat překlad a zjistil jsem, že před pár dny proběhla...

Nejnovější recenze

Konečně mám něco z cutscnén, hra je celkově hned napínavější a zajímavější.
Dokonalé, mnohokrát děkuji :-D
Taky děkuji, měl jsem malinko problém než sem trefil ten správný adresář pro instalaci, ale vzhledem ke svému věku se to dá zřejmě pochopit...nepatrně sem navýšil i účet, díky Honza
Obdržela jsem od tebe upozornení a děkuji za překlad, který jenom diky tobě bude užitečny jak pro mě tak aj pro ostatní lidi co měli o tenhle překlad zajem ... Držim palce za uspěch a velice si važim tvoji praci. Pracoval si na tomhle sam a obdivuji tě. S pozdravem lilly ...
Super, som prekvapeny, aka je tato hra dobra a aky dobry a rychly preklad ste urobili. Zo soboty na nedelu som mastil do rana :-). Vdaka za perfektu pracu.
Nevíte někdo kdy by měl být překlad hotový ? Rád bych si tuto hru zahrál a užil si ji a to jde jen s češtinou
kubinx8
kubinx8
Překlad bude dokončen do konce týdne. Potom budou korekce a testování. Počítám že do měsíce by mohla být beta ke stažení, možná dříve.
Dohráno v Anglině, dobrá a chytlavá hra. Jednoduchá, akční, zábavná. Střílečka jak má být. Ikdyž Anginou moc nevládnu, v tehle hře jsem celkem rozuměl. Jestli někdo přemýšlí že by s češtinou hru zahrál, můžu jen doporučit.
Držím palce. A zase vaše hodnocení musí mít minimálně 75 znaků, ach jo......
děkujeme za překlad, jsem rád že tahle hra bude mít češtinu, určitě si zaslouží překlad!
Top