• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Pri príležitosti dokončenia a vydania slovenského prekladu STAR WARS Jedi: Survivor sme pripravili drobnú aktualizáciu aj pre Fallen Order, ktorá opravuje chybičky z nedávnych kôl testovania. Ak máte záujem, pozrite si ukážku zo slovenčiny do Survivora:

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
Po dlhšom čase ešte jedno vylepšenie v inštalátore, ktoré by malo uľahčiť inštaláciu. Ak ste mali problém s nefunkčným prekladom, vyskúšajte túto verziu.
Po intenzívnej snahe sa nám podarilo doladiť posledné detaily, preto už nič nebráni verejnému vydaniu. Užívajte v zdraví a nech vás Sila sprevádza.
Back
Top