1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Star Wars Battlefront 2015

Ukončen překlad - není čas.

 1. ales551
  Verze hry:
  Origin, GOG
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  5%
  STAR WARS Battlefront je multiplayerová hra od tvůrců z DICE, kteří stojí za velmi známou sérií vojenských her Battlefield. Těšte se na bitvy ze světa STAR WARS, které byly k vidění na stříbrném plátně i mimo něj. Epické souboje ve stíhačkách, taktické boje v lesích i podrobování jistých zmrzlých planet. Pokud ovšem neholdujete hře s jinými hráči, pak nezoufejte, hra obsahuje režim offline. Můžete si projít pečlivě vytvořené mise jen tak sólo nebo v co-op s kamarádem. Vojenské síly, vozidla i zbraně přesně jak je známe. Lokace, které jsme si zamilovali. Postavy, které pro nás něco znamenají. Zbývá si jen vybrat na čí stranu se přidat!

  Překlad byl ukončen. Omlouvám se hráčům, kteří se těšili a čekali až si hru zahrají s češtinou. Důvodem je nedostatek času, škola-denní studium, víkend-práce 12h šichty. A také nemám povolení od DICE, že mohu dělat překlad.
  To se líbí uživatelům Obmaj a InvisibleBaker.

Nejnovější hodnocení

 1. InvisibleBaker
  InvisibleBaker
  5/5,
  Super držím palce! Ať se daří ;)
 2. Aristarch
  Aristarch
  5/5,
  ...držím palce...aby to šlo hladce :D
 3. UNKOWN14300
  UNKOWN14300
  5/5,
  Určitě to bude skvělý překlad.
  Nenech se odradit ! :)
 4. morfeus..
  morfeus..
  5/5,
  Jako fanda Star Wars děkuji moc za tento počin.