1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Spreadstorm

překlad logické hry

 1. siSINka
  Verze hry:
  aktuální ze Steamu, momentálně 1.3.0.1
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Testování:
  80%
  [​IMG]

  INFORMACE O HŘE
  Spreadstorm je dobrodružná hra pro jednoho hráče, ve které získáte kontrolu nad analogovým signálem a ocitnete se v podivném světě složeném z uzlů, světla a věčné tmy. Nemáte žádné povědomí o tom, kdo jste a proč jste zde, nevíte, co je účelem, je tu jen postup vpřed. S jednotlivými kroky se učíte pravidlům tohoto nového světa a postupně začínáte chápat souvislosti a odhalujete, co je vašim cílem.

  Vlastnosti
  • Jedinečné herní mechanismy a pravidla světa, která nikde nejsou vysvětlena. Neexistují zde žádné návody, žádní průvodci, žádné tipy. Vše musíte objevovat a zjišťovat sami prostřednictvím pozorování a studia designu úrovní, jinak nebudete schopni postoupit do vyšší než čtvrté úrovně.
  • Tři typy obranných systémů, které se vás pokusí zastavit, stejně jako samotný herní svět.
  • Herní svět, skládající se z 48 vzájemně propojených úrovní s různými možnostmi hry.
  • Komplexní hádanky různých typů: od těch s čistou logikou a plánováním, až po hádanky vyžadující rychlé myšlení a reakce. Nicméně nebudete muset hrát určitým konkrétním stylem - způsob hraní je vždy na vás.
  • Minimalistický atmosférický herní svět s příběhovými prvky.
  • Pokročilý editor jako součást hry: vytvořte si vlastní dobrodružství a sdílejte je se svými přáteli.  Překlad hry je se souhlasem a za podpory vývojářů, vyšel právě přímo na Steamu.

  Obrázky

  1. 20181102174410_1.jpg
  2. 20181102174426_1.jpg
  To se líbí uživateli Vonter.

Poslední aktualizace

 1. Vydáno