• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Sleeping Dogs: Definitive Edition

Bez podpory Sleeping Dogs: Definitive Edition 2017-12-08

Verze hry
Aktuální steam verze Definitive Edition ke dni 8.12.2017
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Čeština pro tohle "šikmooké" GTA. Trvalo to sice několik měsíců, ale nakonec jsme se prokutali až ke konci a překlad je na světě.

Pokud budete chtít podpořit autory tohoto překladu libovolným příspěvkem, můžete tak učinit formou platby na b. účet: 256876874/0300

!!!!!!!!!Pro zobrazení všech českých textů bude potřeba v menu hry zapnout titulky.
Nastavení - Hra a ovládání - TITULKY nastavit ZAP - pokud necháte KANTONŠTINA - bude hra zobrazovat pouze část titulků. Čeština nahrazuje angličtinu.!!!!!!!!!

Aktualizační program spouštějte jako správce, doporučuji vypnout antivir!!!
Pokud máte AVAST, musí se vypnout – blokuje přepis souborů!!!!!!!

!!!!!!Odinstalaci cz lze provést dvěma způsoby. Verifikací souborů hry ve steam klientovi,
nebo v adresáři hry - SleepingDogsDefinitiveEdition smazat soubor UI.big a UI.bix Potom přejmenovat zálohy UI.big.old na UI.big a UI.bix.old na UI.bix !!!!
Autor
DeHet
Staženo
9.818
Zobrazení
10.066
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení
Back
Top