• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"

Sheltered

Připravuje se Sheltered

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
0.0
Překlad
10%
Korektura
0%
Testování
0%


Vyděšeně se za tebou rozrazí přechodová komora krytu. Přeješ si, abys nemusel jít ven, ale musíš. Bylo by jednodušší to vzdát. Ale neuděláš to. To strádání, hlad, žízeň. Strach. Stále si připomínáš, proč zůstáváš naživu. Proč to děláš. Pak to uslyšíš. "Tati, jsi zpátky." Tvář tvé ženy se rozzáří a ty otevřeš tašku plnou zdravotnických potřeb. Nemusíš jí říkat, jak jsi je získal. Prostě si užíváš své malé vítězství v této těžké době.
30892_re-1544794853.jpg

Sheltered je postapokalyptická hra o zvládání katastrof, která dává pojmu "nukleární rodina" zcela nový význam. S náskokem před miliardami lidí, kteří přišli o život v důsledku jaderného holocaustu, musíte cestou do betonového podzemního krytu, který se brzy stane vaším rodinným domovem pro dohlednou ponurou budoucnost, nashromáždit co nejvíce zásob.
1949_gallery_7_1.jpg

Prvotina od mladého herního studia UniCube konečně v češtině!!!

za všechny texty moc děkuju
[B]Toasat165[/B]. Bez něj by překlad nebyl možný!
Autor
James Foxx
Zobrazení
942
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od James Foxx


Top