1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Připravujeme Sekiro: Shadows Die Twice 2019-04-08

Překlad nejnovější hry od FromSoftware

 1. Dogtown
  Verze hry:
  Steam 1.02
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  20%
  Korektura:
  0%
  Tvorba instalátoru:
  0%
  Testování:
  0%
  [​IMG]
  Vyprav se na krvavou výpravu napříč feudálním Japonskem, v němž se staneš osamělým vlkem s jednou paží - zmrzačeným válečníkem, který byl zachráněn ze spárů samotné smrti. V této roli se staneš ochráncem mladého lorda, kterému navzdory nebezpečnému Ashina klanu bude chtít dopomoci k převzetí vlády.

  Nezemřete jen tak. V Sekiro: Shadows Die Twice od tvůrců z FromSoftware, stojících za takovými peckami jako je Bloodborne a série Dark Souls se dočkáte temného fantasy se zbrusu novou hratelností.

  Sekiro: Shadows Die Twice je akční adventura z pohledu třetí osoby s RPG prvky. Po cestě potkáte mnoho různorodých nepřátel a k jejich poražení vám bude sloužit smrtící arsenál a mocné ninja schopnosti, které vám umožní skrývat se, šplhat a samozřejmě bojovat s protivníky tváří v tvář v krvavých soubojích. Klíčovým prvkem hry je také zkoumání světa, odhalování nového vybavení a potkávání nových postav.


  Překlad je opravdu složitý, je v něm dost textů a celkově je ta angličtina tak trochu jiná, než u jiných her (což určitě fanoušci SoulsBorne her vědí).
  Je zde hodně textů a já nemám bohužel čas se tomu věnovat na fulltime, nicméně chci se tomu několikrát týdně věnovat a snažit se to dotlačit do konce.

  Samozřejmě jakékoliv další překladatele, kteří by mi s tím chtěli pomoct, přijímám :)

  sekiro-cz1.png sekiro-cz2.png sekiro-cz3.png sekiro-cz4.png