1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Poslední hodnocení

 1. ladislavkouril
  ladislavkouril
  5/5,
  děkuju.. až ti to čas dovolí, hoď jsem prosím číslo účtu :)))))))))))))))))))))
 2. Gildas
  Gildas
  5/5,
  Chtěl bych se jen zeptat jak budete zvládat hru překládat když hra je ještě v early access a každým dnem je nový hot fix.
  1. gagun
   Autorova odpověď
   S boží pomocí
 3. TTezuki K Kiichi
  TTezuki K Kiichi
  5/5,
  Můj bože ANO jsem tak rád že už teď na tom někdo začal pracovat, bude nádherné si to zahrát i s češtinou sice je tam vážně hodně obsahu takže to nějaký čas potrvá ale snad nebudu muset čekat další 3 roky, jinak jste ale vážně borci hošííííí tohle je super :D
 4. Lachtanis
  Lachtanis
  5/5,
  Děkuji že ste se dali do překládání rad bych vás podpořil s finanční stránky
 5. damirek
  damirek
  5/5,
  Velký dík, hraji ve vr a bez Vás bych nemohl, neboť anglicky neumím. Takže ještě jednou velký dík všem kdo se na překladu podílely.
 6. Kvi kva
  Kvi kva
  5/5,
  Ne že jen děkuji, já i gratuluji. Vybrali jste si přeložit něco unikátního, něco svého, něco co nevychází po desítkách klonů. Věřím že podepsat se pod něco takového, vám přinese minimálně stejnou radost jako samotná čeština přinese radost hráči.

  Na tuhle hru jsem tááák štrašně dlouho čekal, a konečně. V Češtinu jsem ani nedoufal.

  A z nevděčníků nech si nikdo ničeho nedělá! Vždycky budou lidi co si neumí ničeho vážit. A nebo to dělají schválně aby jen uškodili.

  Těch co s tohoto překladu budou mít radost, bude věřím víc.
 7. Nioh22
  Nioh22
  5/5,
  Já jsem také rád že bude čeština, myslím že si to žádná hra nezaslouží více a držím palce.
 8. Anchel852
  Anchel852
  5/5,
  ahoj , jsem rád že se do toho někdo vrhl po hlavě , anglicky neumim takže ti nějak nepomůžu ale rád klidně přispěji finančně , protože bez češtiny si tu hru moc nezahraji :-)
 9. Betaj
  Betaj
  5/5,
  Tak jen doufám že nebudeme čekat 3 roky jako u Vikingů, tím že je to dlouho očekávaný Bannerlord se do toho opřete aby česká komunita měla svůj vysněný překlad.
  1. gagun
   Autorova odpověď
   Sorry Betaji, ale opírat se do toho nebudu. Budu to dělat každý den chvilku, po večerech, pro radost.
   Je to obrovské množství práce a někdy se za hodinu dá stihnout 200 řádků někdy 2. Spočítej si to.
   VC trvalo tři roky, kvůli nedostatku překladatelů. Mělo to dohromady rok a půl pauzu a během toho vyšlo 5 patchů, které kompletně přeházeli texty.
 10. redblader
  redblader
  5/5,
  Verze překladu: 1.03
  Naprosto skvělá práce. Nemám co bych vytkl. Zatím jsem tedy nehrál kampaně ale s češtinou se na ně těším opravdu hodně. Užiji se to prostě víc v CZ než abych to louskal. Díky