• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Partisans 1941

Dokončen Partisans 1941 1.0

Verze hry
steam
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Partisans 1941 jsou hrou ve stylu série Commandos. I v této hře jde o ovládání malého týmu různě specializovaných bojovníků proti německé armádě za 2. světové války. Většina hry se odehrává v oblasti kolem ruského města Pskova od podzimu 1941 do začátku roku 1942. Hra se skládá ze tří provázaných částí. Největší část hry zabírají vlastní real-time mise, ale neméně důležité jsou i management základny a plánování taktiky nad velkou mapou, na které se otevírají nové oblasti.

Mezi jednotlivými boji se hráč vrací na základnu, kde se dají vylepšit zbraně a vybírat členové týmu na další misi. Důležitou roli hraje i počasí, či zda akce proběhne v noci, nebo ve dne. Nepřátelé totiž mají různý denní režim a postavy hráčova týmu mohou získat výhodu, nebo nevýhodu. Jednotlivé mise obsahují konkrétní cíl, ale často ho lze docílit různými způsoby a občas přijdou na řadu i více či méně závažná rozhodnutí. Tým partyzánů čítá něco přes 10 postav, kdy každá má trochu jiné schopnosti, protože v týmu jsou jak bývalí trénovaní vojáci, tak i obyčejní lidé z měst a vesnic s různými životními osudy.

Hra se snaží ukázat i strasti opravdových partyzánů, kteří trpěli nedostatkem jídla, všudypřítomným strachem ze smrti, nebo dlouhými mrazy.
Autor
ADV Dream
Staženo
438
Zobrazení
780
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Top