• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Partisans 1941

Dokončen Partisans 1941 1.0

Verze hry
steam
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
Partisans 1941 jsou hrou ve stylu série Commandos. I v této hře jde o ovládání malého týmu různě specializovaných bojovníků proti německé armádě za 2. světové války. Většina hry se odehrává v oblasti kolem ruského města Pskova od podzimu 1941 do začátku roku 1942. Hra se skládá ze tří provázaných částí. Největší část hry zabírají vlastní real-time mise, ale neméně důležité jsou i management základny a plánování taktiky nad velkou mapou, na které se otevírají nové oblasti.

Mezi jednotlivými boji se hráč vrací na základnu, kde se dají vylepšit zbraně a vybírat členové týmu na další misi. Důležitou roli hraje i počasí, či zda akce proběhne v noci, nebo ve dne. Nepřátelé totiž mají různý denní režim a postavy hráčova týmu mohou získat výhodu, nebo nevýhodu. Jednotlivé mise obsahují konkrétní cíl, ale často ho lze docílit různými způsoby a občas přijdou na řadu i více či méně závažná rozhodnutí. Tým partyzánů čítá něco přes 10 postav, kdy každá má trochu jiné schopnosti, protože v týmu jsou jak bývalí trénovaní vojáci, tak i obyčejní lidé z měst a vesnic s různými životními osudy.

Hra se snaží ukázat i strasti opravdových partyzánů, kteří trpěli nedostatkem jídla, všudypřítomným strachem ze smrti, nebo dlouhými mrazy.
 • 1.jpg
  1.jpg
  11,1 KB · Zobrazení: 645
 • 2.jpg
  2.jpg
  6,8 KB · Zobrazení: 650
 • 3.jpg
  3.jpg
  6 KB · Zobrazení: 613
 • 4.jpg
  4.jpg
  6,1 KB · Zobrazení: 589
 • 5.jpg
  5.jpg
  5,3 KB · Zobrazení: 594
Autor
ADV Dream
Staženo
1.515
Zobrazení
3.390
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Back
Top