1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Mount & Blade Warband - Viking Conquest DLC

M&B Warband - Viking Conquest DLC Čeština*

 1. gagun
  Verze hry:
  Reforged Edition 2.028
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  98%
  Testování:
  10%
  Do soboty bude dokončena korektura a příští týden začneme testovat.

  Všichni (zkušení nebo ti s velkou ochotou a pílí), kdo chtějí testovat mi napište na mail gagunek@seznam.cz
  Do informací- jestli jste testovali, popř. co a jestli ste se podíleli na překladu (už si vás všechny nepamatuji).  Také bych chtěl tímto poděkovat všem lidem, kteří se na češtině podíleli a podílejí.
  Prvně chci poděkovat dvěma lidem, bez nichž bych tu dnes ještě bojoval s překladem a byla by sotva polovina práce:

  kadlec1jiri a r.durina

  a neméně také Barbarovi a PradatorV (sorry a tenhle nick se nedá skloňovat :D ), kteří mi velmi pomohli jak s technickou stránkou věci tak i tou personální.

  A nesmím opomenout Hekimena, který nám zařídil pohodlný testing.

  Další díky patří Tomáši Paulovi, který vytvořil krásný a instalátor, který můžete vidět v galerii.


  Pokud jste dočetli až sem a zajímá Vás jak podpořit překlad série Mount & Blade, tak jsem založi paypal:
  https://www.paypal.me/gagun

  a příspěvky můžete stejně dobře posílat na účet:

  1105684060/3030

  Všechny zaslané peníze budou použity na překlad Mount & Blade Bannerlord, který nemá mít lokalizaci. V případě, že by nás velmi překvapili a češtinu udělali sami, tak peníze rozdělím mezi překladatele Vikingů.

  S pozdravem Gagun

  Obrázky

  1. Bez názvu-2.jpg

Poslední aktualizace

 1. Testing
 2. Testování
 3. Korektura

Nejnovější hodnocení

 1. rileynatorlp
  rileynatorlp
  5/5,
  Držím palce, ať se povede překlad dokončit bez nějakých velkých problémů. Jsem rád, že na tom někdo pracuje.
 2. Karl von Brunn SS
  Karl von Brunn SS
  5/5,
  Pevně věřím, že je překlad v dobrých rukou. Rád si počkám a děkuji.
  Zdar a sílu !
 3. Betaj
  Betaj
  5/5,
  A kdopak se to ukázal. Gagune to už nikdy nedělej 2 mesíce už je moc už sem si myslel že si utekl s penězma a nazval tě zlodějem a lhářem. Za to se chci velice omluvit .
 4. Jakub1073
  Jakub1073
  5/5,
  Snad se dočkáme...
  Já jen nechápu, proč jste bral tento překlad, když vidíte že to nestíháte. Pokud to jde, nebylo by lepší tento překlad přenechat někomu, kdo na to bude mít více času?
  Každopádně i tak držím palce a doufám že to již brzy bude dokončeno. Díky a příjemný den.
  1. gagun
   Autorova odpověď
   Ten překlad jsem přebíral před rokem a něco a to bylo hodně času....Překlad v květnu předal velmi zkušenému a odpovědnému člověku....a on na něm pilně dělal- opravy atd....je toho tam po posledním updatu opravdu hodně...a nyní když on nemá tolik času a já zase více si to beru pod křídla znovu:)
 5. Aizeen
  Aizeen
  1/5,
  před týdnem jsem hledal kontakt na admina těchto stránek "prekladyher.eu" našel jsem admina jménem "Kamil" a poslal jsem mu na discord zprávu co se tu děje u tohoto překladu, musel jsem se mu připomenout a až teď mi odepsal jednoduše že ho to nezajímá........what???!!
 6. Coko23
  Coko23
  1/5,
  Zrušte ten překlad, uděláte lépe. Zabanovat autora ať je klid. Sám pracuji jako překladatel a vím, že se jedná o náročnou práci, ale komunikace autora je otřesná a lidé, kteří poslali peníze si takové jednání nezaslouží. Dle mého se jedná o scammera.
 7. Netsky
  Netsky
  1/5,
  Tak jsem zpátky , jedna věc kterou nechápu ze takto prestižní stránka pro CZ/sk komunitu si muže dovolit to ze nechá gaguna(tvůrce češtiny ) aby zneužil lidi kteří mu poslali peníze na překlad a teď hraje mrtvého brouka s není ani schopny napsat pravdu a je schopen pouze a pouze banovat uživatele kterým se nelíbí tato podpasovka kterou na ne usil. Druhá věc .... strašně si psal ze bys za překlad zasloužil zaplatit přes 200 tisíc Kč , to jako vážně ??? Dva roky ti trvá překlad pouhý datadisk který nejsi schopny ani dokončit .. really? Strašně si psal ze chceš přeložit i nový dil bannerlord ??? Vážně ? Lidi ti poslali peníze a ty teď hraješ ignor ??? Prosimte příště se do ničeho nepouštěj ... mas štěstí ze jsem ti poslal jen 500 a nějak mě to netrápí ale jinak by si zažil co se sluší a patří , tot vše a zamysli se nad sebou a vyjádří se už konečně k této češtině ať lidé vi jak na tom ta čeština je
  1. gagun
   Autorova odpověď
   Chlapče, máš velikou pusu na to jak jsi malej. Divíš se že dostaneš ban a já tě zablokuji v mailu, když se chováš jako dobytek.
   Dal jsi peníze (možná, to já nemohu potvrdit, že jsi dárce) na věc, kterou dělají lidé zadarmo. Z té tvé teoretické 500 stovky bych nepokryl ani nájem za osezenou židli, ty peníze jsou stále na stejném účtu a nebyli zatím použity na nic.
   Psal jsem o takových penězích v úplně jiném kontextu.

   Prosím nevyhrožuj...Je to ubohé a trapné.

   S ostatními lidmi, co se nechovají jako prasata komunikuji normálně a informuji je.....
 8. L4K3R
  L4K3R
  1/5,
  Jako sorry chlape, fakt dělo že si začal dělat ten překlad, ale narovinu když si věděl že nebudeš mít čas tak ses na to měl vysrat nebo to dát někomu jinému a né že budeš řvat po každém kdo se ptá kdy bude překlad. Hej kdyby si aspon narovinu napsal že to prostě nědokončíš a né tohle jako. Ani nedáváš žádne aktualizace ohledně překladu prostě nic jako promin, ale prostě ses na nás ******
 9. soudce
  soudce
  1/5,
  Chápu že to autor dělal ve volném čase ale vybodnout ne na to v 98% instalatoru po ty vší práci a co vsem nalhal že to bude je podraz. At příště neslibuje něco co nemůže splnit mohl to udělat někdo jiny... místo toho testovaní mohl raději dodělat ten ,,instalator´´ a pustit to třeba i s nejakou chybou ,ikdyz instalator neni potřeba staci jen nakopírovat soubory nechápu myšlenkove pochody autora spousta lidí se kvůli tomuto deviantovi na to vybodla jelikož jim bylo řečeno že on už to má přeložené =(...
 10. Baalsulgorr
  Baalsulgorr
  1/5,
  Já nechápu, proč to stojí na 98% instalátoru, když to žádný instalátor nepotřebuje. Nechci tu nějak kalit vodu, ale páni tvůrci vás tu tak trochu tahají za nosánky. Řekl bych, se jim asi ještě nesešlo dost peněz na těch jejich účtech :-D