• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Mount & Blade II: Bannerlord

Připravuje se Mount & Blade II: Bannerlord

Zdravím všechny fanoušky překladu. Překlad samotný se přehoupl přes 50%. Bohužel na něm pracuje nejmenší část týmu s tím, že hlavní vedoucí překládá vzdáleně. Tím pádem nepočítejte s brzkým dokončením, ale děláme vše pro to, aby byl překlad doveden do zdárného konce. Hlavní část týmu pracuje na plné obrátky na Pillars of Eternity II: Deadfire a Starfield.

Děkujeme za trpělivost

PH Squad
Ahoj všem příznivcům MaB 2,
Jak jistě chápete je toho poslední dobou hodně. Chtěl jsem vydat aktualizaci minulý týden, ale prostě jsem se k tomu nedostal. Upřímně vám řeknu, že momentálně 90% veškerého času věnuji své rodině a přípravám ke stěhování do USA, 8% práci a 2% všemu ostatnímu.
Tým, který se nám podařilo složit na tento překlad je nestálý a sice nabírám každého, kdo má ruce a nohy, ale po nějaké době se dostaneme do stádia, kdy nemají čas. Já to chápu a na nikoho se nezlobím. Spoustě gratuluji k profesním úspěchům, ale to obnáší menší aktivitu na překladu.

Pokud se mi vrátí vše co mají překladatelé u sebe přeložené, tak budeme na 20% překladu.

Bohužel v roce 2022 překlad nebude hotový. Tempem co máme teď, tak počítám někdy v létě příštího roku. Pokud se rozjedeme nebo se k nám přidají 2-3 aktivní překladatelé (na denní bázi), tak jsme schopní jít s první verzí na jaře příštího roku. Tohle jsou všechno odhady.
Konec hlášení.
Back
Top