Mount & Blade II: Bannerlord

Připravuje se Mount & Blade II: Bannerlord

Zdravím všechny fanoušky překladu. Překlad samotný se přehoupl přes 50%. Bohužel na něm pracuje nejmenší část týmu s tím, že hlavní vedoucí překládá vzdáleně. Tím pádem nepočítejte s brzkým dokončením, ale děláme vše pro to, aby byl překlad doveden do zdárného konce. Hlavní část týmu pracuje na plné obrátky na Pillars of Eternity II: Deadfire a Starfield.

Děkujeme za trpělivost

PH Squad
Ahoj všem příznivcům MaB 2,
Jak jistě chápete je toho poslední dobou hodně. Chtěl jsem vydat aktualizaci minulý týden, ale prostě jsem se k tomu nedostal. Upřímně vám řeknu, že momentálně 90% veškerého času věnuji své rodině a přípravám ke stěhování do USA, 8% práci a 2% všemu ostatnímu.
Tým, který se nám podařilo složit na tento překlad je nestálý a sice nabírám každého, kdo má ruce a nohy, ale po nějaké době se dostaneme do stádia, kdy nemají čas. Já to chápu a na nikoho se nezlobím. Spoustě gratuluji k profesním úspěchům, ale to obnáší menší aktivitu na překladu.

Pokud se mi vrátí vše co mají překladatelé u sebe přeložené, tak budeme na 20% překladu.

Bohužel v roce 2022 překlad nebude hotový. Tempem co máme teď, tak počítám někdy v létě příštího roku. Pokud se rozjedeme nebo se k nám přidají 2-3 aktivní překladatelé (na denní bázi), tak jsme schopní jít s první verzí na jaře příštího roku. Tohle jsou všechno odhady.
Konec hlášení.
Back
Top