• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
  • Všechny dary autorům překladů a příspěvky na překlad jsou pouze na osobní riziko. Nikde není dáno, že autor dokončí rozdělané dílo. Pokud chcete mít jistotu, že posíláte příspěvek na hotové dílo, vždy vyčkejte na dokončení. Finanční příspěvky jsou vždy jako dobrovolný dar autorovi díla, ne platba za jednotlivý překlad. Není tedy možné si na autorovi nárokovat vrácení peněz, nebo domáhání se nedodělaného překladu.
Mount & Blade II: Bannerlord

Připravuje se Mount & Blade II: Bannerlord

Jelikož nejsem v překladu sám, tak možnost podpory přidám. Níže najdete informace. Do popisku platby napište přezdívku zde na portále a MaB2. Ve fázi testování, budou tito lidé upřednostňování, ale POZOR - překlad bude trvat jistě delší dobu, jsme teprve na začátku.

Kompletní částku, která se vybrala budu zveřejňovat a aktualizovat na profilu. (pouze číslo bez jmen a ostatních údajů) Podpora se využije primárně pro zakoupení hry testerům, následně jako odměna pro tým.

ČÍSLO ÚČTU
2106148117/2700
IBAN
CZ9027000000002106148117
Top