• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Mount and  Blade Bannerlord

Připravuje se Mount and Blade Bannerlord

Verze hry
e1.5.0
Získané texty
100%
Překlad
83%
Korektura
50%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%

Rohy zní, havrani se shromažďují. Říše je rozvrácena občanskou válkou. Za jejími hranicemi vznikají nová království. Vem svůj meč, nasaď zbroj shromáždi své stoupence a vyražte získali slávu na bojištích Calradie. Vytvořte nový svět z popelu starého.Překlad je dnešní nocí zahájen. Překladatelé jedou v plném nasazení.


Pokud nás budete chtít podpořit, prosím na účet níže, se zprávou pro příjemce :MaBB a váš nick
č.ú.: 1126585010/3030
IBAN: CZ62 3030 0000 0011 2658 5010


Pokud se najde velmi zkušený překladatel nebojte se ozvat.
Prosím i něco o vašich zkušenostech. Pokud chcete překládat, prosím ovládejte AJ. Překlad jen zpozdíte, když se budou hlásit lidé co to jen zkusí.

*Omlouvám se všem, kterým jsem neodepsal, ale těch mailů bylo hodně a raději věnuji čas překladu než se vracet a hledat co jsem zapomněl. Nebojte se mi v takovém případě napsat znovu.
Díky


**Zde nechávám velkou poklonu naheCZ, který je tím důvodem proč jsem se do toho pustil a jehož práce byla, je a bude naprosto nezbytná.
Autor
gagun
Zobrazení
15.946
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 22 hodnocení

Poslední aktualizace

  1. Nepříliš dobré letní zprávy

    Školní rok nám začal. Bohužel od minula nám přibylo cca 1000+ řádků a další nespočet se musel...
  2. Červenec se nám blíží ke konci

    Prvně ty špatné zprávy: -Naše milá a krásná korektorka Tana, nám odjíždí na dovolenou a tak...
  3. Ač se to zdá nezahálíme

    Tak po delší době se zase ozývám, i když nemám nikterak pozitivní zprávy, přec jen je léto a...

Nejnovější recenze

Cením češtinu protože originál byl taky česky.. problém je to že je opravdu celkem ještě brzká verze hry.. co pár týdnů něco berou a zase něco mění, přidávají.. takže to textově vše úplně rozháže.. nevím jestli je dobrý nápad dělat češtinu na hru, která má každé zhruba 2 týdny nějaký "major" update :D
gagun
gagun
Ty updaty v textech nejsou tak strašné, naštěstí máme skvělého technika, takže s ním se to zvládá dobře...
Jak již psal Krabath, také sem zakoupil bannerlord a také čekám, těším se na češtinu jak malej capard :-) Mockrát bych Vám chtěl poděkovat že jste se do toho pustili a překládáte. Je možnost PayPal donate ?
V týdnu jsem si hru koupil a na češtinu čekám, jak na Boží smilování. ;) Dnes jsem přispěl alespoň na kafe. Jste borci, že s tímto zabíráte svůj volný i nevolný čas. Moc děkuji.
tak dneska sem si Objednal Hru :) už se Instaluje :) ale budu hodně čekat na tu češtinu tak hra Bude stále Vypla Chci si ji pěkně celou V CZ tak Kolektiv Překladačů/ček držím palce a snad mě nenecháte Dlouho čekat :)
Paráda :-) Aktualizace mi dělají radost :-) zachvíli si to budu moct užít, po 300 hodinách sem přestal hrát jen abych si počkal na češtinu ! Díky moc chlapci
gagun
gagun
* a děvčata... :D
Držím palce a hlavně ať vám v tom nově přidávané texty nedělají neplechu. Popravdě, od doby kdy jsem jen nakouknul zda se bude dělat čeština, jsem velice překvapen vaším postupem.
Také jsem něco málo přihodil a nemohu se dočkat, až to bude hotové :*.........
Výborná práce kluci já ve vás věřím a proto sem moc rád za to co děláte tak sem poslal malé dýško ať jde lépe ;)
Som nadšený z tohto prekladu a už sa neviem dočkať kedy si budem môcť plnohodnotné zahrať.
Něco málo jsem poslal, pak pošlu ještě na konci překladu. Díky za vaší práci :)
Top