• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Manic Miner - ukázka profilu překladu

Dokončen Manic Miner - ukázka profilu překladu 0.2

Verze hry
0.79 (download z internetu, bez distribuční platformy)
Získané texty
100%
Překlad
0%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
50%
Pozn: toto je pouze ukázka, jak může vypadat zaregistrovaný překlad. Tento překlad proto nikdy nevyjde, ale pro hru ani není třeba, neobsahuje žádné dialogy ani vyprávění příběhu. Odkaz na stažení obsahuje celou hru, užijte si ji!

Manic Miner je jedna z prvních arkádových her, které se kdy objevily na obrazovkách osobních počítačů.
screenshot_25.png


Úkolem hráče je provést horníka Willyho skrze dvacet důlních šachet až na povrch, přičemž v cestě stojí spousta překážek a protivníků, které musíte překonat. V každé šachtě je nutné posbírat všechny blikající předměty (klíče), čímž se vám otevře portál do další úrovně. Navíc sebou musí pořádně hodit, neboť Willymu postupně dochází kyslík.

Hra je velmi obtížná, vyžaduje přesné časování a máte omezený počet životů (3), které když vyčerpáte, tak začínáte zcela od začátku. Možnost uložení a načtení pozice neexistuje, to nebylo vůbec na 8-bit počítačích zvykem.

První díl, který naprogramoval v roce 1983 Matthew Smith, se stal naprostým hitem a rozšířil se na osmibitových platformách. Za nejobtížnější úroveň je považována sedmnáctá, kde není skoro žádné místo, které by se pod Vámi nepropadlo.


Instalace
screenshot_39.png

Překlad (v tomto případě je na odkazu kompletní hra) nevyžaduje žádnou instalaci. Stáhněte přiložený soubor, rozbalte ho do libovolné složky a spusťte MM.exe.


Hlášení chyb
bug.png

Pokud narazíte v překladu na chybu, nebo třeba budete mít problém s jeho instalací, nahlaste ji přes sytém Hlášení chyb a pomozte nám ji tak zlikvidovat.


Na překladu se podílí
screenshot_42.png

Willy - hlavní hrdina hry a korektor
Nguyễn Tấn Dũng - překladatel
成龍 (Cheng Long) - tester
Jára Cimrman - tvorba instalátoru


Zajímavé odkazy
screenshot_41.png

Stránky autora přiloženého portu hry: http://retrospec.sgn.net/game-links.php?link=mm
Jak vypadala verze pro PMD-85 (8-bitový počítač vyráběný v bývalém Československu): http://pmd85.borik.net/wiki/Manic_Miner_original


Podpora překladu
screenshot_38.png

Místo tohoto překladu, který nikdy nevyjde, raději podpořte provoz tohoto portálu a staňte se tak jeho sponzorem, budeme za to velmi rádi.
Pokud nad námi ohrnujete nos, tak můžete podpořit například mezinárodní humanitární organizaci Lékaři bez hranic, která poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení. Můžete tak učinit různými způsoby, které naleznete na jejich stránkách dostupných na adrese http://www.lekari-bez-hranic.cz/
Pokud se chcete o organizaci a o tom, co dělají dozvědět více, můžete si přečíst velmi dobrou knihu Mise Afghánistán - Český chirurg v zemi lovců draků, kterou napsal Tomáš Šebek při pobytu na dvou misích. ISBN: 978-80-7432-656-1. Kniha je dostupná i jako audio.

screenshot_25.png screenshot_24.png screenshot_25.png screenshot_28.png screenshot_29.png screenshot_30.png
Autor
Kamil
Staženo
130
Zobrazení
250
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Kamil

Poslední aktualizace

  1. Oprava chyb

    Oprava drobných chyb a překlepů.
Top