1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Manic Miner - ukázka profilu překladu 0.2

Příklad toho, jak může vypadat profil překladu

Tagy:
 1. Kamil
  Verze hry:
  0.79 (download z internetu, bez distribuční platformy)
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  0%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  50%
  Pozn: toto je pouze ukázka, jak může vypadat zaregistrovaný překlad. Tento překlad proto nikdy nevyjde, ale pro hru ani není třeba, neobsahuje žádné dialogy ani vyprávění příběhu. Odkaz na stažení obsahuje celou hru, užijte si ji!

  Manic Miner je jedna z prvních arkádových her, které se kdy objevily na obrazovkách osobních počítačů.
  screenshot_25.png

  Úkolem hráče je provést horníka Willyho skrze dvacet důlních šachet až na povrch, přičemž v cestě stojí spousta překážek a protivníků, které musíte překonat. V každé šachtě je nutné posbírat všechny blikající předměty (klíče), čímž se vám otevře portál do další úrovně. Navíc sebou musí pořádně hodit, neboť Willymu postupně dochází kyslík.

  Hra je velmi obtížná, vyžaduje přesné časování a máte omezený počet životů (3), které když vyčerpáte, tak začínáte zcela od začátku. Možnost uložení a načtení pozice neexistuje, to nebylo vůbec na 8-bit počítačích zvykem.

  První díl, který naprogramoval v roce 1983 Matthew Smith, se stal naprostým hitem a rozšířil se na osmibitových platformách. Za nejobtížnější úroveň je považována sedmnáctá, kde není skoro žádné místo, které by se pod Vámi nepropadlo.


  Instalace
  screenshot_39.png

  Překlad (v tomto případě je na odkazu kompletní hra) nevyžaduje žádnou instalaci. Stáhněte přiložený soubor, rozbalte ho do libovolné složky a spusťte MM.exe.


  Hlášení chyb
  bug.png
  Pokud narazíte v překladu na chybu, nebo třeba budete mít problém s jeho instalací, nahlaste ji přes sytém Hlášení chyb a pomozte nám ji tak zlikvidovat.


  Na překladu se podílí
  screenshot_42.png

  Willy - hlavní hrdina hry a korektor
  Nguyễn Tấn Dũng - překladatel
  成龍 (Cheng Long) - tester
  Jára Cimrman - tvorba instalátoru


  Zajímavé odkazy
  screenshot_41.png

  Stránky autora přiloženého portu hry: http://retrospec.sgn.net/game-links.php?link=mm
  Jak vypadala verze pro PMD-85 (8-bitový počítač vyráběný v bývalém Československu): http://pmd85.borik.net/wiki/Manic_Miner_original


  Podpora překladu
  screenshot_38.png

  Místo tohoto překladu, který nikdy nevyjde, raději podpořte provoz tohoto portálu a staňte se tak jeho sponzorem, budeme za to velmi rádi.
  Pokud nad námi ohrnujete nos, tak můžete podpořit například mezinárodní humanitární organizaci Lékaři bez hranic, která poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení. Můžete tak učinit různými způsoby, které naleznete na jejich stránkách dostupných na adrese http://www.lekari-bez-hranic.cz/
  Pokud se chcete o organizaci a o tom, co dělají dozvědět více, můžete si přečíst velmi dobrou knihu Mise Afghánistán - Český chirurg v zemi lovců draků, kterou napsal Tomáš Šebek při pobytu na dvou misích. ISBN: 978-80-7432-656-1. Kniha je dostupná i jako audio.

  screenshot_25.png screenshot_24.png screenshot_25.png screenshot_28.png screenshot_29.png screenshot_30.png

Poslední aktualizace

 1. Oprava chyb