• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Little Nightmares SK

Dokončen Little Nightmares SK 2022-05-18

Verze herního klienta
 1. GOG Galaxy
Verze hry
1.0.43.1
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
x.jpg

Recenzia

O hre

Pamätáte si na nočné mory z detstva? V hre Little Nightmares sa vydáte na pochmúrne dobrodružstvá a snažíte sa pomôcť našej hrdinke menom Six, odetej v žltom pršiplášti utiecť z obrovského mysteriózneho plavidla, ktoré je plné skorumpovaných duší hľadajúcich ďalšie jedlo.
Spojte sa s vaším vnútorným dieťaťom a povoľte uzdu predstavivosti, čo Vám umožní vyhnúť sa nebezpečenstvu. V tomto nadmernom svete musíte využiť dôvtip, vynaliezavosť a byť pripravený na všetko, dokonca aj najmenšie pochybnosti môžu viesť k smrteľným následkom. Postavte sa detským hrôzam v tomto temnom nevyspytateľnom príbehu o Six. Uväznená v pochmúrnom svete iba s jej dôvtipom a zapaľovačom, musí objaviť svetlo v temnotách a silu vo svojich slabinách, ak chce prežiť. Preskúmajte svet Six, znepokojivo očarujúci domček pre bábiky, ktorý je zároveň väzením aj ihriskom. Napoly sen, napoly nočná mora, každý krok týmto svetom sa zdá byť skokom a každý tieň obrovskou temnotou.

O preklade

Preklad, korektúra a testovanie: @Iowerth
Technika a inštalátor: @Zhilian

Ďakujem Zhilimu, že si našiel čas poriešiť techniku.

1704126225586.png
Autor
Iowerth
Staženo
859
Zobrazení
3.373
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od Iowerth

Poslední aktualizace

 1. Preklad hotový

  Testovanie dokončené a preklad je hotový.
Back
Top