• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Verze hry
1.1.6814
Překlad
100%
Korektura
40%
LiF: Forest Village je budovatelská strategie s aspekty přežití v realistickém a drsném středověkém světě.
Pokud znáte Banished ,tak tato hra je jeho totálním klonem.Oproti Banished nabízí modernější grafické zpracování,teraformaci prostředí (vesničané mohou vykopat či zasypat cokoliv a kdekoliv),možnost ovládání jednoho vesničana z první osoby (ano můžete provádět většinu prací sami),nejsou tu obchodníci ale vysílají se zde expediční lodě (což dává větší smysl když jste na opuštěném ostrově).

Odkaz na hru:


Tenhle překlad jsem si kdysi dávno dělal pro sebe , zabralo mi to jedno odpoledne a jak jsem hru přestal hrát, úplně jsem zapomněl na jeho existenci.
Vzhledem k tomu že hra po letech neaktivity najednou ožila (dostala patch),tak jsem ji zapnul a zjistil jsem že jí mám v češtině ;)

Překlad jsem zkontroloval a je funkční s aktuální verzí hry (1.1.6814).
Korekturu jsem udělal jen letmo, mám rozděláno více projektů a málo času.


Instalace:
UIHere.png

Češtinu rozbalte do složky s hrou (tam kde je exe soubor)
V hlavním menu hry klikněte na LANGUAGE a vyberte naší vlajku ;)
Čeština nahrazuje polštinu.

Na překladu se podílí:
ja.png

Sintax - Překlad (rychlopřeklad)

============

Pokud bude tedy mít někdo zájem pomoci s korekturou, kontaktujte mě přes soukromou zprávu či v diskuzi tady nebo na steamu mám tam nick sintaxcz (na steamu jsem aktivní skoro pořád)
Autor
sintax
Staženo
759
Zobrazení
3.016
Typ souboru
zip
Velikost souboru
512,8 KB
Hash
df9eb8e11b5ff47636bcf82085c7e546
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od sintax

Top