• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Verze hry
1.1.6814
Překlad
100%
Korektura
40%
LiF: Forest Village je budovatelská strategie s aspekty přežití v realistickém a drsném středověkém světě.
Pokud znáte Banished ,tak tato hra je jeho totálním klonem.Oproti Banished nabízí modernější grafické zpracování,teraformaci prostředí (vesničané mohou vykopat či zasypat cokoliv a kdekoliv),možnost ovládání jednoho vesničana z první osoby (ano můžete provádět většinu prací sami),nejsou tu obchodníci ale vysílají se zde expediční lodě (což dává větší smysl když jste na opuštěném ostrově).

Odkaz na hru:

Tenhle překlad jsem si kdysi dávno dělal pro sebe , zabralo mi to jedno odpoledne a jak jsem hru přestal hrát, úplně jsem zapomněl na jeho existenci.
Vzhledem k tomu že hra po letech neaktivity najednou ožila (dostala patch),tak jsem ji zapnul a zjistil jsem že jí mám v češtině ;)

Překlad jsem zkontroloval a je funkční s aktuální verzí hry (1.1.6814).
Korekturu jsem udělal jen letmo, mám rozděláno více projektů a málo času.


Instalace:
UIHere.png

Češtinu rozbalte do složky s hrou (tam kde je exe soubor)
V hlavním menu hry klikněte na LANGUAGE a vyberte naší vlajku ;)
Čeština nahrazuje polštinu.

Na překladu se podílí:
ja.png

Sintax - Překlad (rychlopřeklad)

============

Pokud bude tedy mít někdo zájem pomoci s korekturou, kontaktujte mě přes soukromou zprávu či v diskuzi tady nebo na steamu mám tam nick sintaxcz (na steamu jsem aktivní skoro pořád)
Autor
sintax
Staženo
1.353
Zobrazení
5.516
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 hvězd(y) 1 hodnocení

Více překladů od sintax

Back
Top