• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Legend of Kyrandia 2 - Ruka osudu

Dokončen Legend of Kyrandia 2 - Ruka osudu 2017-07-28

Verze hry
Určeno pro CD verzi, nikoli pro floppy verzi. Funguje ve verzi hry z GOG.
Překlad
100%
Šílený šašek Malcolm je stále kamenný, přesto Kyrandie musí čelit novým problémům. Celá zem se kousek po kousku ztrácí, strom za stromem, kámen po kameni. Nezbývá, než abyste v roli mladé odvážné mystičky Zanthie vyrazili na cestu do středu země a tam získali tajemný kotevní kámen, který zachrání svět.

Překlad je určený pro CD verzi, případně verzi z GOG. Při spouštění přes ScummVM se nezobrazuje překlad v intru a finále (texty jsou uložené přímo v EXE souboru, který ScummVM nahrazuje vlastním).
  • To se mi líbí
Reactions: Vonter
Autor
dousabel
Staženo
306
Zobrazení
312
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 3 hodnocení

Nejnovější recenze

Děkuji za překlad. Nejenom technicky, ale také citlivě přeložené, Zanthia hláškuje opravdu parádně. Bavil jsem se. Skvělá práce. :)
Díky moc za překlad. Jsem přímo překvapen že si na tuhle parádní adventuru ještě někdo vzpomene nebo aby ji přeložil do cz..
Paráda, tahle čeština mě moc potěšila. ____________________________________
Top