1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Legacy of Kain: Soul Reaver [Český Dabing] 1.0

Kompletní česká lokalizace na akční adventuru, ve které se z vás stane pohlcovač duší.

 1. Route95
  Verze hry:
  Jakákoliv
  Překlad:
  100%
  [​IMG]
  DOWNLOAD
  Instalátor:
  https://uloz.to/file/TSND0plgIjIy/legacy-of-kain-soul-reaver-cesky-dabing-instalator-exe

  Pokud z nějakého důvodu dabing nejde nainstalovat, tak je zde ZIP se soubory, které stačí překopírovat do složky se hrou: https://uloz.to/file/ihMITqn6EbaY/legacy-of-kain-soul-reaver-cesky-dabing-bez-instalace-zip

  INFORMACE

  Po roce se opět vracím s dalším dabingem. Tentokrát je to na starší hru, a to konkrétně na hru Legacy of Kain: Soul Reaver z roku 1999. Typem to jest akční adventura s příměsí metroidvanie, takže se budete s novými schopnostmi vracet tam, kde byla cesta zablokovaná. Zhostíte se zde Raziela, který byl na začátku vhozen do propasti Kainem. Z Raziela se stane pohlcovač duší a chce se pomstít Kainovi a svým bratrům. Tato hra má velice výjimečný soubojový systém, kdy po ublížení nepříteli ho ještě musíte dodělat a to buď upálením, vhozením do vody nebo napíchnutím. Poté můžete pohltit duši oběti a tím se vyléčit. Dále je tu velice zajímavá mechanika přesouvání mezi spektrální a materiální sférou; což se hodí hlavně při hádankách.

  Tato lokalizace je kompletní (titulky+dabing). V této hře se dabing velmi hodí, jelikož v ní není možnost zapnout si titulky a jazykem je až shakespearovská angličtina. Hra se dabovala podle dialogů od Tirďy, od kterého jsem měl svolení je použít, byť v mírně upravené podobě. Co se týče překladu uživatelského rozhraní, tak o to jsem se postaral sám. Bohužel je čeština bez diakritiky, protože fonty ve hře si mapují háčky nad určitá písmena a písmena tudíž nejsou přímo s háčkem jako u většiny fontů. Nedabovalo se všechno, ale jen to, co nejspíš ve hře zazní, jelikož je zde plno nepoužitého zvukového materiálu. Kdyby bylo cokoliv anglicky, tak neváhejte napsat a já to opravím/doplním. Hra byla ale krutě testovaná, takže snad bude vše v pořádku.

  GAMEPLAYE:


  ČESKÉ TITULKY
  Překlad uživatelského rozhraní:
  Route95
  Překlad dialogů: Tirďa
  Úprava dialogů: Route95
  Technika: Route95

  ČESKÝ DABING
  V českém znění:

  Route95 - Raziel, Starodávný Bůh, Malachiáš, Zephon, Rahab, Moebius
  Jakovel - Kain, Dumah, Civilisti
  Šárka - Ariel, Civilistky
  Majko - Morlock, Civilisti

  Zvuk:
  Route95
  Technika: Route95
  Režie: Route95
  České znění vyrobilo AKPDJ Studio v roce 2019

Nejnovější hodnocení

 1. Draken728
  Draken728
  5/5,
  Verze překladu: 1.0
  Super práce, držím palce při dalším projektu. Soul Reaver je moje srdcovka a rád si ji zopáknu s vašim CZ dabingem.
 2. RED
  RED
  5/5,
  Verze překladu: 1.0
  No za mě jen pochvala, pěkná práce. Díky moc a držím palce v další projektu :-)
 3. Vonter
  Vonter
  5/5,
  Verze překladu: 1.0
  Hmm, opravdu velice povedený počin! Další starší hra má češtinu a navíc dabing, který do hry zapadá a je úplně v pohodě poslouchatelný. Potlesk!