• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Ken Follett’s Pillars of the Earth

Připravuje se Ken Follett’s Pillars of the Earth

Verze hry
Steam
Získané texty
100%
Překlad
1%
Korektura
0%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%
Pillars of the Earth je tradiční adventurou vycházející ze stejnojmenného románu spisovatele Kena Folletteho, který byl vydán v roce 1989. Postupem času vyšly tři epizody. Book 1: From the Ashes, Book 2: Sowing the Wind a Book 3: Eye of the Storm. Příběh hry se stejně jako i román, zaměřuje na dění kolem výstavby monumentální katedrály ve fiktivním městě Kingsbridge, ležícím na jihu středověké Anglie ve 12. století. V tomto období v zemi po smrti krále Jindřicha I. vypukla občanská válka, tvořící jednu z vedlejších příběhových linií. Hlavní dějová linie hry se týká výstavby katedrály, stejně jako v románu. V herní podobě je však oživena řadou interaktivních momentů. Herní příběh je podán z pohledu architekta Jacka, mnicha Philipa a mladé šlechtičny Alien. Hra umožňuje přímo změnit některé události z knihy, případně si vytvořit vlastní názor na jednotlivé postavy. Často jde o morální rozhodnutí, nad nimiž je třeba se zamyslet. Herní náplň se skládá z klasických adventurních prvků a různých miniher.

Hra je velmi rozsáhlá a náročná na překlad. Proto nám bude práce trvat dlouho, ale můžete se těšit na velmi kvalitní zpracování.
Autor
ADV Dream
Zobrazení
549
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Top