• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Verze hry
Epic Store, Steam, Social Club
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
1624202981987.png


Grand Theft Auto V (nebo také GTA 5) je hra s otevřeným světem. Je to RPG, akční a dobrodružná hra vyvinutá společností Rockstar Games (Rockstar North) a vydána Take-Two Interactive. Byla vydána 17. září 2013 na Xbox 360 a PlayStation 3, později 18. listopadu 2014 na Xbox One a PlayStation 4 a 14. dubna 2015 vyšla i na Microsoft Windows (PC). Tato hra je první velká hra ze série Grand Theft Auto od roku 2008, kdy vyšla hra Grand Theft Auto IV. Byla umístěna do smyšleného státu San Andreas, založeném na Jižní Kalifornii. singleplayerový příběh následuje tři kriminálníky, Michaela, Franklina a Trevora, kteří usilují spáchat loupeže a zároveň jsou pod tlakem ze strany vládní agentury. Otevřený svět nabídnutý v této hře nabízí pohyb po státě San Andreas, ale zároveň i po smyšleném velkoměstě Los Santos, které bylo vytvořeno na základě reálného Los Angeles.

Po světě se pohybujete pěšky, autem, letadlem, vrtulníkem, motorkou, veřejnou dopravou a dalšími několika způsoby. Příběh je založen na částech, které se odvíjejí od loupeží, většina těchto misí jsou mise střílecí, nebo řídící. Hráči, kteří páchají trestnou činnost (zabíjení lidí, střílení, kradení aut, vykrádání obchodů), mohou vyvolat agresivitu policejního sboru i vojáků, která je vytvořena pomocí systému hvězdiček, které se za stálé opakování trestních činu zvyšují a tím se zvyšuje i počet policejních, zásahových a vojenských jednotek (známe z dřívějších dílů série).
ZDROJ: Wikipedia

Recenze hry:
  • To se mi líbí
Reactions: Hamilkarr a Barbar
Autor
lokalizaceNET
Staženo
673
Zobrazení
1.794
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od lokalizaceNET


Top