• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
GEARS 5

Připravuje se GEARS 5 1.0

Ahoj! Mám tu dvě zprávy. Konečně se vracím k překladu GEARS 5 a budu překládat jen tuto hru. Žádné další projekty nemám a začínat nebudu (kromě dotestování Succubus).
Nějakou dobu jsem hledal novou technickou podporu, která by mi pomohla s vytažením a implementací textů. Nakonec jsem ji našel u Lokalizace.net. A tím se vysvětluje moje druhé oznámení. Překlad se přesouvá pod Lokalizace.net a s tím se přesouvá diskuze k tomuto překladu na Discord: Join the lokalizace.net Discord Server!
  • To se mi líbí
Reactions: hosi2CZ
Omlouvám se, ale překlad Gears momentálně stojí. Nejdříve dokončím překlad Code vein a taky stále probíhají pravidelné velké aktualizace hry, které hodně mění a přidávají texty. Po dokončení Code Vein se k překladu vrátím.
  • To se mi líbí
Reactions: dinss a morfeus..
Tak už zase začínám pomalu překládat. Bohužel připojení k internetu mi trochu háže klacky pod nohy, ale snažím se najít řešení. Hlavní je, že překlad pokračuje.
Ahoj. Jen malý info. Překlad teď chvilku stojí. Dodělávám korekce a testování Terminatora (max. měsíc) a pak zas budu pokračovat v překladu Gears a Code vein.
Top