• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
GEARS 5

Připravuje se GEARS 5 1.0


Verze hry
11.97.0 (7611029)
Překlad
9%
Korektura
0%
Testování
0%
header-2.jpg

Gears jsou zpět. A i když je to v základu klasická řežba, novinka ukazuje, že i starého psa novým kouskům naučíš. Gears 5 – skvělá third-person akce od studia The Coalition. Tentokrát se ujmete role Kait Diazové, která v předchozím díle obdržela od své matky medailon se znakem Locustů, což ji jen utvrdilo v pochybách o tom, kým skutečně je a zda není svému okolí nebezpečná. V kombinaci s nepříjemnými vizemi a hlasy ve své hlavě se nachází Kait na pokraji zhroucení a na jejím stavu nic nezlepšuje ani fakt, že se o jejím vpravdě děsivém tajemství postupně dozvídají i členové úderného týmu Delta.


Recenze: https://www.idnes.cz/hry/recenze/gears-5-recenze.A190905_173617_bw-xboxone-recenze_oz

Ještě než hra vyšla, byl jsem rozhodnutý udělat český překlad. Kvůli novým souborům se podařilo získat texty teprve nedávno a to díky termitovi, který na tom od začátku neúnavně pracoval. Už to vypadalo, že čeština nebude, ale termit dokázal zázrak a texty jsou na světě.
Tímto chci termitovi poděkovat, protože bez něj by to nešlo!!!

Překlad je dělaný pro Steam verzi a na verzi Microsoft store nebude fungovat!!! Pokud vše zůstane jak je, překlad by měl být funkční i pro online!!!


Vedoucí překladu,
překlad,
korekce : kubinx8
Technika, instalátor,
importování textů:
termit
Překlad : Martuk


Pravidelně budu doplňovat informace o překladu. Mám rozdělaný ještě další překlad hry Code Vein, ale přednostně se zaměřím na Gears 5.
Autor
kubinx8
Staženo
1.331
Zobrazení
7.162
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od kubinx8

Poslední aktualizace

  1. Nové info

    Omlouvám se, ale překlad Gears momentálně stojí. Nejdříve dokončím překlad Code vein a taky...
  2. Info

    Tak už zase začínám pomalu překládat. Bohužel připojení k internetu mi trochu háže klacky pod...
  3. Informace

    Ahoj. Jen malý info. Překlad teď chvilku stojí. Dodělávám korekce a testování Terminatora (max...

Top