• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
GEARS 5

Připravuje se GEARS 5 1.0

Verze klienta
  1. Steam
Verze hry
11.97.0 (7611029)
Překlad
9%
Korektura
0%
Testování
0%
header-2.jpg

Gears jsou zpět. A i když je to v základu klasická řežba, novinka ukazuje, že i starého psa novým kouskům naučíš. Gears 5 – skvělá third-person akce od studia The Coalition. Tentokrát se ujmete role Kait Diazové, která v předchozím díle obdržela od své matky medailon se znakem Locustů, což ji jen utvrdilo v pochybách o tom, kým skutečně je a zda není svému okolí nebezpečná. V kombinaci s nepříjemnými vizemi a hlasy ve své hlavě se nachází Kait na pokraji zhroucení a na jejím stavu nic nezlepšuje ani fakt, že se o jejím vpravdě děsivém tajemství postupně dozvídají i členové úderného týmu Delta.


Recenze: RECENZE: Gears 5 je stará dobrá krvavá akce, která se nebojí novinek - iDNES.cz

Ještě než hra vyšla, byl jsem rozhodnutý udělat český překlad. Kvůli novým souborům se podařilo získat texty teprve nedávno a to díky termitovi, který na tom od začátku neúnavně pracoval. Už to vypadalo, že čeština nebude, ale termit dokázal zázrak a texty jsou na světě.
Tímto chci termitovi poděkovat, protože bez něj by to nešlo!!!

Překlad je dělaný pro Steam verzi a na verzi Microsoft store nebude fungovat!!! Pokud vše zůstane jak je, překlad by měl být funkční i pro online!!!


Vedoucí překladu,
překlad,
korekce : kubinx8
Technika, instalátor,
importování textů:
termit
Překlad : Martuk

17.3. 2022-
Ahoj! Mám tu dvě zprávy. Konečně se vracím k překladu GEARS 5 a budu překládat jen tuto hru. Žádné další projekty nemám a začínat nebudu (kromě dotestování Succubus).
Nějakou dobu jsem hledal novou technickou podporu, která by mi pomohla s vytažením a implementací textů. Nakonec jsem ji našel u Lokalizace.net. A tím se vysvětluje moje druhé oznámení. Překlad se přesouvá pod Lokalizace.net a s tím se přesouvá diskuze k tomuto překladu na Discord:
Join the lokalizace.net Discord Server!
Autor
kubinx8
Staženo
1.475
Zobrazení
9.421
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od kubinx8

Poslední aktualizace

  1. Aktuální informace k překladu.

    Ahoj! Mám tu dvě zprávy. Konečně se vracím k překladu GEARS 5 a budu překládat jen tuto hru...
  2. Nové info

    Omlouvám se, ale překlad Gears momentálně stojí. Nejdříve dokončím překlad Code vein a taky...
  3. Info

    Tak už zase začínám pomalu překládat. Bohužel připojení k internetu mi trochu háže klacky pod...
Top