1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Gas Guzzlers Extreme 1.00

České texty do akční závodní hry včetně dvou DLC

 1. Kwej
  Verze hry:
  STEAM 1.8.0.0 FMF FMZ
  Získané texty:
  100%
  Překlad:
  100%
  Korektura:
  100%
  Tvorba instalátoru:
  100%
  Testování:
  100%
  GasGuzzlersExtreme_00_Hlavička.jpg
  O hře:

  Hra Gas Guzzlers Extreme je akční závodní hra s po zuby ozbrojenými auty. Obsahuje jak kariéru, tak i hru více hráčů ve velkém množství typů soutěží. I když hra obsahuje i klasický závod, tak základní sestavou je silový, bojový a vyřazovací závod. V průběhu kariéry si hráč odemkne deathmatch, posledního přeživšího a zajetí vlajek. S dokoupením dvou DLC přibude ještě dominátor, destrukční derby, dominační derby, obrana základny a apokalypsa. Vedle toho je pak na výběr z 20 aut, 42 tras a 12 arén (3 auta a 3 arény jsou součástí DLC). Auta lze nejen vylepšovat (motor, gumy,…), ale také si je lze lehce vyzdobit předpřipravenými šablonami a změnou barvy karoserie a disků.

  Jelikož jde o akční „FPS“ závody, tak se v kariéře odemkne i 12 zbraní. Na výběr je tedy postupně od brokovnice, přes kulomet až po kaťuše. Některé zbraně střílí pouze dopředu, jiné mohou střílet i dozadu. Během závodu se sbírají a používají miny, štíty, nitro, kouř či se rozlévá olej. Trasy mají několik zkratek či rozdvojení a za driftování, skákání, ničení prostředí či bourání do soupeřů přibývá nitro.

  O překladu:

  Tento překlad nahrazuje angličtinu (nezapínat v profilu hráče „slušnější angličtinu“, tj. „CLEAN LANGUAGE“) a obsahuje úplnou diakritiku. Pokud naleznete chybu v přeložených textech, tak ji můžete nahlásit na stránce překladu. V originále zůstávají pouze názvy aut a některá místa v názvech tras. „Přeloženy“ jsou tedy i jména soupeřů. Nicméně ve hře více hráčů se nepoužívají všechny definované texty z lokalizačního souboru, takže jména botů a hlášení v chatu jsou až na výjimky anglicky. Je to chyba přímo ve hře samotné a platí pro všechny jazyky. Pokud by to vývojáři opravili, tak by to pak samozřejmě vše bylo česky, přeložené je vše.

  Instalace:

  Češtinu instalujete na vlastní riziko!
  Autor nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv škody způsobené touto češtinou. Pokud se v průběhu instalace vyskytnou nějaké problémy, kontaktujte autora. Tato čeština je poskytována zdarma a není dovoleno šířit instalační aplikaci ani počeštěné soubory hry. Češtinu lze sdílet výhradně jen formou odkazu na stránky překladu na https://prekladyher.eu/.

  Instalační aplikaci (vyžadující .NET Framework 2.0) stačí spustit a řídit se pokyny. Aplikace nalezne v registrech instalační složku STEAM a v ní pak najde nainstalovanou hru. Ale jen pokud je hra nainstalována ve výchozí složce knihovny STEAM. Složku lze samozřejmě nastavit i ručně. Instalační aplikace kontroluje volné místo a také soubory hry. Pokud není dostatek místa nebo se soubory hry liší od očekávaných, tak nelze češtinu nainstalovat. Původní soubory hry se vždy zálohují a tato aplikace slouží i pro následné odinstalování českého překladu. Čeština je sice určena pro verzi ze STEAMu, ale je možné, že bude fungovat i na jinou verzi.

  Autoři:
  Celý projekt je "one man show": KWEJ
  - programování (instalátor češtiny)
  - překlad textů a korekce
  - testování

  Obrázky

  1. GasGuzzlersExtreme_01_Hlavní_menu.jpg
  2. GasGuzzlersExtreme_02_Garáž.jpg
  3. GasGuzzlersExtreme_03_Výběr_závodu.jpg
  4. GasGuzzlersExtreme_04_Načítání_závodu.jpg
  5. GasGuzzlersExtreme_05_Průběh_závodu_1.jpg
  6. GasGuzzlersExtreme_06_Průběh_závodu_2.jpg
  7. GasGuzzlersExtreme_07_Výsledky_závodu.jpg
  8. GasGuzzlersExtreme_08_Odměny.jpg