• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

  31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
  31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

  Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
  Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

 • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
  Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Gas Guzzlers Extreme

Dokončen Gas Guzzlers Extreme 1.00

Verze hry
STEAM 1.8.0.0 FMF FMZ
Překlad
100%
GasGuzzlersExtreme_00_Hlavička.jpg

O hře:

Hra Gas Guzzlers Extreme je akční závodní hra s po zuby ozbrojenými auty. Obsahuje jak kariéru, tak i hru více hráčů ve velkém množství typů soutěží. I když hra obsahuje i klasický závod, tak základní sestavou je silový, bojový a vyřazovací závod. V průběhu kariéry si hráč odemkne deathmatch, posledního přeživšího a zajetí vlajek. S dokoupením dvou DLC přibude ještě dominátor, destrukční derby, dominační derby, obrana základny a apokalypsa. Vedle toho je pak na výběr z 20 aut, 42 tras a 12 arén (3 auta a 3 arény jsou součástí DLC). Auta lze nejen vylepšovat (motor, gumy,…), ale také si je lze lehce vyzdobit předpřipravenými šablonami a změnou barvy karoserie a disků. V recenzi na GAMES.CZ dostala hra vysoké hodnocení.

Jelikož jde o akční závody, tak se v kariéře odemkne i 12 zbraní. Na výběr je tedy postupně od brokovnice, přes kulomet až po kaťuše. Některé zbraně střílí pouze dopředu, jiné mohou střílet i dozadu. Během závodu se sbírají a používají miny, štíty, nitro, kouř či se rozlévá olej. Trasy mají několik zkratek či rozdvojení a za driftování, skákání, ničení prostředí či bourání do soupeřů přibývá nitro.

O překladu:
Česká lokalizace je poskytována zdarma a není dovoleno ji zpoplatňovat nebo šířit instalační aplikaci či počeštěné soubory hry. Sdílet ji můžete výhradně formou odkazu na stránky překladu na PřekladyHer.

Tento překlad nahrazuje angličtinu (nezapínat v profilu hráče „slušnější angličtinu“, tj. „CLEAN LANGUAGE“) a obsahuje úplnou diakritiku. Pokud naleznete chybu v přeložených textech, tak ji můžete nahlásit na stránce překladu. V originále zůstávají pouze názvy aut a některá místa v názvech tras. „Přeloženy“ jsou tedy i jména soupeřů. Nicméně ve hře více hráčů se nepoužívají všechny definované texty z lokalizačního souboru, takže jména botů a hlášení v chatu jsou až na výjimky anglicky. Je to chyba přímo ve hře samotné a platí pro všechny jazyky. Pokud by to vývojáři opravili, tak by to pak samozřejmě vše bylo česky, přeložené je vše.

Instalace:
 • Ruční bez aplikace:
  Stáhnout GasGuzzlersExtreme_CZ1.00 (rozbalení do složky se hrou).zip (0,44 MB).
  Po stažení rozbalit v hlavní složce hry a potvrdit přepsání.
  Pro zkušené uživatele a odpůrce aplikací.

 • Poloautomatická s aplikací:
  Stáhnout GasGuzzlersExtreme_CZ1.00 (EXE průvodce).zip (1,42 MB).
  Po rozbalení aplikaci spustit a řídit se instrukcemi.
  Instalační aplikace je vytvořena pomocí programu Inno Setup. Pokud je nutné vyšší oprávnění pro zápis do složky se hrou, bude logicky potřeba aplikaci spustit jako správce, nicméně aplikace samotná by to vyžadovat neměla. Pokud je to možné, je předvolena cesta se hrou nalezená v registrech. Uživatel ale může vybrat jakoukoli. Po potvrzení se provede rychlá kontrola složky. Pokud složka nemá očekávaný obsah, uživatel rozhodne, zda pokračovat. Lokalizaci lze tedy nainstalovat do jakékoli verze hry, ovšem na vlastní riziko. U instalační aplikace se vytvoří protokol z průběhu jejího použití.

Autor lokalizace: KWEJ
 • překlad textů a korekce
 • testování
 • vytvoření instalačního skriptu
 • GasGuzzlersExtreme_01_Hlavní_menu.jpg
  GasGuzzlersExtreme_01_Hlavní_menu.jpg
  169,6 KB · Zobrazení: 316
 • GasGuzzlersExtreme_02_Garáž.jpg
  GasGuzzlersExtreme_02_Garáž.jpg
  256,1 KB · Zobrazení: 323
 • GasGuzzlersExtreme_03_Výběr_závodu.jpg
  GasGuzzlersExtreme_03_Výběr_závodu.jpg
  216,8 KB · Zobrazení: 329
 • GasGuzzlersExtreme_04_Načítání_závodu.jpg
  GasGuzzlersExtreme_04_Načítání_závodu.jpg
  189,5 KB · Zobrazení: 322
 • GasGuzzlersExtreme_05_Průběh_závodu_1.jpg
  GasGuzzlersExtreme_05_Průběh_závodu_1.jpg
  207,8 KB · Zobrazení: 322
 • GasGuzzlersExtreme_06_Průběh_závodu_2.jpg
  GasGuzzlersExtreme_06_Průběh_závodu_2.jpg
  224,4 KB · Zobrazení: 319
 • GasGuzzlersExtreme_07_Výsledky_závodu.jpg
  GasGuzzlersExtreme_07_Výsledky_závodu.jpg
  203,5 KB · Zobrazení: 309
 • GasGuzzlersExtreme_08_Odměny.jpg
  GasGuzzlersExtreme_08_Odměny.jpg
  105,6 KB · Zobrazení: 304
Autor
Kwej
Staženo
677
Zobrazení
2.396
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 hvězd(y) 0 hodnocení

Více překladů od Kwej

Back
Top