• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Football Manager 2020

Připravuje se Football Manager 2020

Verze hry
20.4
Získané texty
100%
Překlad
65%
Korektura
65%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%
Football Manager 2020
Základ hry je stejný jako vždycky: Ujmete se vedení jednoho ze stovek týmů v jedné z desítek lig, naordinujete mu taktiku, vyberete hráče, které chcete koupit nebo prodat... a sledujete, co se na hřišti děje. Budete jásat, když váš hvězdný útočník v poslední minutě vsítí nesmyslné nůžky, budete si u postranní čáry rvát vlasy, když ten samý forvard třikrát po sobě trefí tyč, zahodí penaltu a natáhne si u toho sval.

Je to fontána emocí, tenhle Football Manager, zásobárna nadšení, smutku, spokojenosti i zuřivosti pro každého, kdo miluje fotbal, a dokonce i pro některé, jimž je kopaná celkem šumafuk, ale mají moc rádi komplexní strategie se spoustou nepředvídatelných prvků včetně náhody. Ale to byl i loňský ročník. Co se od té doby změnilo?

Výňatek z české recenze na games.cz pokračovat můžete zde:

Aktuální stav
Překlad probíhá záštitou www.fmseries.cz a v aktuální době se posouvá pomalu, budeme vděční pokud se ozvete a budete mít zájem pomoct nám a podílet se na překladu.

Zde je možnost odebírat částečnou češtinu na Steamu

Návod na instalaci

Zde se můžete podívat na návod pro překládání

Steam

Podpora
Dobrovolné příspěvky na překlad můžete zasílat buď na BU: 1013125763/6100 nebo pak paypal: krouzel@seznam.cz

Tvorba překladu
Majanek - Překladatel a organizátor
Outman - Překladatel

Nycklist - Korektor
Autor
Apoliener
Zobrazení
2.651
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od Apoliener

Top