1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Fallout 76 2019-01-10

Český překlad hry Fallout 76

Tagy:
 1. Aktualizace na verzi hry 1.0.4.13

  Iver
  Čeština byla aktualizována na aktuální patch. Byly přidány nějaké nové překlady a některé stávající texty prošli korekturou
 2. Vánoční update

  Iver
  Dnes přibyly některé texty, které přibyly okolo štědrého dne. Poté bylo opraveno opět několik menších chybek, které byly nalezeny při testování češtiny. Překlad perků stále probíhá, avšak v nejbližší době by měl být dokončen.
 3. Překlad modifikací legendárních předmětů

  Iver
  Spolu s opravami a dalším nášupem textů jsme dnes přidali spoustu přeložených názvů a popisků modifikací předmětů. Zvláště těch legendárních.

  Zároveň měníme číslování verzí aby bylo lépe čitelné jak je tato verze stará.
  To se líbí uživateli Pepan.
 4. Překlad perků

  Iver
  V dnešní verzi přibylo hodně překladů perků, na kterých aktuálně pracujeme a nějaké další texty ze hry. Včetně dalších terminálů, questů a opravy chyb. Konečně se nám podařilo zjistit, proč se u předmětů z Atom Shopu zobrazuje před znakem atomu podivný znak.

  Co se týče updateru, zdárně na něm pracujeme dále a v nejbližší době se tedy budete moci dočkat jednodušší a prakticky automatické instalace updatů.
  To se líbí uživateli Pepan.
 5. Překlad chybových hlášek

  Iver
  V dnešním updatu přibylo mnoho ale mnoho textu ohledně různých chybových hlášek, ale i dalších jako třeba statistiky, popisky u craftingu a další. Zároveň proběhla korekce a oprava stávajících textů.
  To se líbí uživatelům Pepan a Setik88CzE.
 6. Aktualizace na verzi hry 1.0.3.10

  Iver
  Aktualizovali jsme češtinu na nejnovější patch. Snad poběží správně a nebude zapotřebí dalších opravných aktualizací. Tentokrát přibylo docela dost textu a nebylo proto v našich silách bez otestování přeložit vše ještě přes spuštěním serverů. I tak by ale měla být velká část nového obsahu přeložena. Omluvte prosím nepřesné texty, které jsme prozatím nemohli vyzkoušet přímo ve hře. Kontext není mnohdy jasný.
  To se líbí uživatelům Pepan a stalkercze1.
 7. Několik drobností

  Iver
  V dnešním updatu bylo opraveno několik textů v interface, provedeno několik úprav, přidány texty čínského terminálu a přeloženy žíly a ložiska materiálů.

  Co se týče automatického updateru, základní GUI je hotovo a aktuálně se pracuje na funkčnosti celé aplikace.
  To se líbí uživateli Pepan.
 8. Pravidelná dávka překladu

  Iver
  V dnešní aktualizaci přibyly opět další texty a text v inventáři "Předměty" byl přejmenován na "Věci". Předešlý text byl zbytečně moc dlouhý a automaticky se zmenšoval. Co se týče překladu textů při hackování terminálu, bohužel se nám zatím nepodařilo tyto texty ve hře úspěšně načíst i když jsou obsahem ba2 souboru češtiny. Aktuálně pracujeme na dalším překladu a zároveň i na updateru, který do budoucna celý proces instalace češtiny a jejího aktualizování usnadní.
  To se líbí uživateli Pepan.
 9. Hotfix pro verzi 1.0.2.3 - 2

  Iver
  Oprava pádu hry po načtení.

  JE OPRAVDU DŮLEŽITÉ POUŽÍT NOVÝ INI SOUBOR.
  To se líbí uživateli Pepan.
 10. Oprava nezobrazování obrázků v Atomic Shopu a Přátelích

  Iver
  Po včerejším updatu přestaly fungovat obrázky v Atomic Shopu a Přátelích. Bylo odstraněno redundantní načítání souboru se shaderem pro načtení češtiny.

  JE OPRAVDU DŮLEŽITÉ POUŽÍT NOVÝ INI SOUBOR.