1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Fallout 76 2019-07-26

Český překlad hry Fallout 76

Tagy:
 1. Aktualizace na verzi hry 1.2.1.26

  Iver
  • Jen aktualizace na nějnovější herní fix
  To se líbí uživateli Boubes.
 2. Aktualizace na verzi hry 1.2.1.18

  Iver
  • Další nášup překladu - hlavně questy
  To se líbí uživatelům 4est666, Boubes a Silver1254.
 3. Oprava světel a shaderů

  Iver
  • Opraven problém se špatným zobrazováním světel a shaderu (opět je na vině Bethesda, kde občas vývojáři nemyslí). Tato chyba je ve všech oficiálních překladech od Bethesdy dosud nevyřešená a opět museli zasáhnout fanoušci modeři. Jsme tak jediným překladem, který má tyto opravy zabudovány přímo v překladu.
  • Vyřešen problém, který mohl zapříčinit další problémy se světly a shadery. Za pomoc děkujeme autorovi módu pro opravu těchto glitchů v ruském překladu.
  • Opraven odinstalátor,...
 4. QuickFix

  Iver
  Rychlá oprava nenačitání herních textů.
 5. Aktualizace na verzi hry 1.2.0.24

  Iver
  Aktualizace na novou verzi hry.
 6. Aktualizace na verzi hry 1.1.5.4

  Iver
  Čeština byla aktualizována na aktuální verzi hry.
  To se líbí uživatelům krocanm3 a GamiginCZ.
 7. Aktualizace na verzi hry 1.1.2.7

  Iver
  V dnešní aktualizaci přibylo něco málo překladů a byla provedena korektura textů. Aktuálně se zaměřujeme na dokončení našeho updateru, který by ještě více zjednodušil instalaci nejnovějších verzí překladu.
  To se líbí uživateli krocanm3.
 8. Aktualizace na verzi hry 1.1.1.2

  Iver
  Čeština byla aktualizována na nejnovější herní patch. Ten by měl obsahovat první verzi módu přežití. Vzhledem k tomu, že byly texty již nějakou dobu součástí souborů, velká část nových textů by měla být přeložena. Zároveň přibyly další texty a opraveno mnoho původních.

  Instalátor byl také opraven. V předchozí verzi přidával instalátor při manuálním vybrání cesty duplikátní název složky "Fallout76" a protože obsahuje i kontrolu, zda složka obsahuje soubor Fallout76.exe, nepodařilo se češtinu...
  To se líbí uživateli Fartman.
 9. Oprava animace vody

  Iver
  V dnešní verzi češtiny jsme opravili animaci vody, která nefungovala jak měla z důvodu přeložení názvu světa, na který kód hry spoléhá. Přibylo také několik korekcí aktuálních textů a další pravidelný příděl překladu.

  Zároveň jsme upravili instalátor, aby zobrazoval výběr cesty ke hře vždy a není tedy nutné předchozí češtinu nejprve odinstalovat. Instalátor by měl rovněž upozornit, pokud překlad neinstalujete do správné složky s hrou.
  To se líbí uživatelům Mystix82CZ, ScetaCZ a Mamut.
 10. Odstranění instalace z internetu

  Iver
  Z důvodu nedostupnosti souborů češtiny na oficiálním hostingu byly soubory s češtinou přidány přímo do instalátoru. Omlouváme se za komplikace. Jako bonus je přiložena novější verze češtiny s opravami a překlady, které byly připraveny na další update hry.
  To se líbí uživatelům ScetaCZ a Sallic.