1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Fallout 76 2019-05-28

Český překlad hry Fallout 76

Tagy:
 1. Aktualizace na verzi hry 1.1.5.4

  Iver
  Čeština byla aktualizována na aktuální verzi hry.
  To se líbí uživateli GamiginCZ.
 2. Aktualizace na verzi hry 1.1.2.7

  Iver
  V dnešní aktualizaci přibylo něco málo překladů a byla provedena korektura textů. Aktuálně se zaměřujeme na dokončení našeho updateru, který by ještě více zjednodušil instalaci nejnovějších verzí překladu.
 3. Aktualizace na verzi hry 1.1.1.2

  Iver
  Čeština byla aktualizována na nejnovější herní patch. Ten by měl obsahovat první verzi módu přežití. Vzhledem k tomu, že byly texty již nějakou dobu součástí souborů, velká část nových textů by měla být přeložena. Zároveň přibyly další texty a opraveno mnoho původních.

  Instalátor byl také opraven. V předchozí verzi přidával instalátor při manuálním vybrání cesty duplikátní název složky "Fallout76" a protože obsahuje i kontrolu, zda složka obsahuje soubor Fallout76.exe, nepodařilo se češtinu...
  To se líbí uživateli Fartman.
 4. Oprava animace vody

  Iver
  V dnešní verzi češtiny jsme opravili animaci vody, která nefungovala jak měla z důvodu přeložení názvu světa, na který kód hry spoléhá. Přibylo také několik korekcí aktuálních textů a další pravidelný příděl překladu.

  Zároveň jsme upravili instalátor, aby zobrazoval výběr cesty ke hře vždy a není tedy nutné předchozí češtinu nejprve odinstalovat. Instalátor by měl rovněž upozornit, pokud překlad neinstalujete do správné složky s hrou.
  To se líbí uživatelům Mystix82CZ, ScetaCZ a Mamut.
 5. Odstranění instalace z internetu

  Iver
  Z důvodu nedostupnosti souborů češtiny na oficiálním hostingu byly soubory s češtinou přidány přímo do instalátoru. Omlouváme se za komplikace. Jako bonus je přiložena novější verze češtiny s opravami a překlady, které byly připraveny na další update hry.
  To se líbí uživatelům ScetaCZ a Sallic.
 6. Oprava instalátoru

  Iver
  Oprava instalátoru - BakaTool už umí automaticky přidat češtinu do své konfigurace
 7. Aktualizace na verzi hry 1.1.0.8

  Iver
  Čeština byla aktualizována na aktuální verzi hry. Byly přeloženy nové texty, které přibyly v interface. Herní texty budou postupně překládány stejně, jako stávající nepřeložené texty z minulých verzí. Bohužel, nových textů přibylo několik tisíc a není proto v našich lidských silách v aktuálním počtu překladatelů přeložit vše najednou.
  To se líbí uživatelům KovinVoleCZ, Mystix82CZ a ChemixCZ.
 8. Přesměrování na oficiální web

  Iver
  Z důvodu nefunkčnosti služby Ad.fly jsme se rozhodli používat přímý odkaz na češtinu
  To se líbí uživatelům Nenda, Mystix82CZ a Horac.
 9. Aktualizace na verzi hry 1.0.6.0

  Iver
  Dnešní verze češtiny je trochu přelomová. Konečně jsme vytvořili instalátor, který vám usnadní instalaci překladu. Překlad byl zároveň povýšen na aktuální verzi hry a byly přeloženy veškeré nové texty interface. Co se týče nového překladu, byla provedena korekce prefixů itemů, přidáno několik dalších přeložených textů a oprav. Aktuálně překládáme veškeré další texty ohledně předmětů, jako například názvy modifikací a jejich popisy s efekty.

  Veškeré problémy s novým instalátorem prosím...
 10. Čeština umístěná na vlastní server

  Iver
  Prakticky nic nového. Není nutno stahovat tuto verzi. Jde jen o přesunutí češtiny na naší doménu a použití AdFly pro stažení češtiny. Tato služba vygeneruje něco málo prostředků pro vývoj češtiny.