1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Fallout 76 2019-03-20

Český překlad hry Fallout 76

Tagy:
 1. Odstranění instalace z internetu

  Iver
  Z důvodu nedostupnosti souborů češtiny na oficiálním hostingu byly soubory s češtinou přidány přímo do instalátoru. Omlouváme se za komplikace. Jako bonus je přiložena novější verze češtiny s opravami a překlady, které byly připraveny na další update hry.
  To se líbí uživateli Sallic.
 2. Oprava instalátoru

  Iver
  Oprava instalátoru - BakaTool už umí automaticky přidat češtinu do své konfigurace
 3. Aktualizace na verzi hry 1.1.0.8

  Iver
  Čeština byla aktualizována na aktuální verzi hry. Byly přeloženy nové texty, které přibyly v interface. Herní texty budou postupně překládány stejně, jako stávající nepřeložené texty z minulých verzí. Bohužel, nových textů přibylo několik tisíc a není proto v našich lidských silách v aktuálním počtu překladatelů přeložit vše najednou.
  To se líbí uživatelům KovinVoleCZ, Mystix82CZ a ChemixCZ.
 4. Přesměrování na oficiální web

  Iver
  Z důvodu nefunkčnosti služby Ad.fly jsme se rozhodli používat přímý odkaz na češtinu
  To se líbí uživatelům Nenda, Mystix82CZ a Horac.
 5. Aktualizace na verzi hry 1.0.6.0

  Iver
  Dnešní verze češtiny je trochu přelomová. Konečně jsme vytvořili instalátor, který vám usnadní instalaci překladu. Překlad byl zároveň povýšen na aktuální verzi hry a byly přeloženy veškeré nové texty interface. Co se týče nového překladu, byla provedena korekce prefixů itemů, přidáno několik dalších přeložených textů a oprav. Aktuálně překládáme veškeré další texty ohledně předmětů, jako například názvy modifikací a jejich popisy s efekty.

  Veškeré problémy s novým instalátorem prosím...
 6. Čeština umístěná na vlastní server

  Iver
  Prakticky nic nového. Není nutno stahovat tuto verzi. Jde jen o přesunutí češtiny na naší doménu a použití AdFly pro stažení češtiny. Tato služba vygeneruje něco málo prostředků pro vývoj češtiny.
 7. Přeložení a sjednocení přívlastků názvů předmětů

  Iver
  V dnešní verzi češtiny jsme kompletně dopřeložili všechny přívlastky předmětů. Zároveň došlo ke sjednocení názvosloví a neměly by názvy tolik bít do očí. Pokud najdete jakoukoliv nesrovnalost, určitě ji nahlašte na oficiálním Discord kanálu překladu.
 8. Aktualizace na verzi hry 1.0.5.14

  Iver
  Češtinu jsme aktualizovali na nejnovější herní patch. Trochu jsme zapracovali na přívlastcích itemů a vyměnili závorky za tildu. Tímto způsobem postupně zkrášlíme veškeré prefixy itemů. Bohužel není technologicky možné zajistit správné skloňování. Proto jsme použili tento systém. Zároveň zdárně louskáme další texty, kterých ale zatím spíše přibývá než ubývá. Počátkem příštího měsíce bychom měli ale opět začít makat na 100 % a budeme se snažit pokořit hranici 50ti procent přeložených textů...
 9. Aktualizace na verzi hry 1.0.5.10

  Iver
  Čeština je aktualizovaná na aktuální verzi hry. Přibyly nějaké další překlady a aktuálně se snažíme vyřešit problém, kdy se neanimuje při použití češtiny voda. Zároveň teď opět zvýšíme snažení a rychlost práci na češtině, takže se můžete opět těšit na updaty, několikrát do týdne. Důležité jsou samozřejmě jako vždy jen ty updaty, které jsou vydány po aktualizaci samotné hry.
 10. Aktualizace na verzi hry 1.0.4.13

  Iver
  Čeština byla aktualizována na aktuální patch. Byly přidány nějaké nové překlady a některé stávající texty prošli korekturou