• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Europa Universalis IV

Dokončen Europa Universalis IV 1.31.5 revize 01

Verze hry
1.31.5 revize 01
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
EU IV obr..jpg

O hře
Čtvrté pokračování propracované strategické hry, kde se ujímáte svého národu a pokusíte se z něj vytvořit mocné impérium. Hra poskytuje hráči obrovskou volnost v tom, jak bude chtít vládnout a umožní mu změnit historické události vývoje Evropy. Předveďte sobě nebo více hráčům v multiplayeru pro až 32 hráčů, jaký jste taktik, diplomat nebo obchodník.

O překladu
Zpětná kompatibilita je poněkud sporná, protože Paradox při opravách mění čísla symbolů událostí a novější čeština ve starší verzi tak nemusí fungovat úplně korektně. Proto se raději snažte volit správnou verzi češtiny pro verzi hry, kterou provozujete. Optimální je po aplikaci jakékoliv češtiny zahájit novou hru. Vyhnete se tak potížím.
Aby bylo naprosto jasné, pro kterou verzi je čeština určena, shoduje se číslování verzí češtiny s verzemi hry. Každá čeština obsahuje textový soubor „jak instalovat.txt“, kde je detailně popsán postup instalace.

Překlady jsou pouze k osobnímu použití. Můžete je samozřejmě věnovat, přeposlat, či převyprávět jakékoliv jiné osobě. Zejména přísně zakázáno je umístit tuto češtinu v jakékoliv formě na Steam!

Na překladech se podíleli:

Fonty verze 1.29.3 – Freskot
Fonty verze 1.31.5 – Arquell
verze 1.29.3 – WhiteHorse, Tomiket
verze 1.31.5 – WhiteHorse, Tomiket, Biggris

Finanční podpora autorům
Pokud budete chtít autorům finančně přispět na překlad můžete tak učinit po kliknutí na tento odkaz.

Recenze hry
https://games.tiscali.cz/recenze/europa-universalis-iv-recenze-64014
Autor
Paras
Staženo
60
Zobrazení
303
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 1 hodnocení

Více překladů od Paras

Top