• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Dungeon Keeper 2

Dokončen Dungeon Keeper 2 1.0

Verze hry
1.7 (GOG)
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%

Zcela nový překlad legendární temné strategie Dungeon Keeper 2. Přestože v dnešní době existuje několik více či méně povedených klonů (v čele s War for the Overworld), na atmosféru původního Keepera (dle mého) prostě nemají a já se k němu rád vracím i přes (v dnešní době) nevyhovující rozlišení. Originál je prostě originál.
K vlastnímu překladu:
- Existuje starší překlad, který však trpí některými technickými nedostatky, ať už v českých fontech, tak v absenci některých herních prvků. Tak například se nikde nezobrazují informace v horní liště o stavu dungeonu, o místnostech, o zdraví tvorů, poškození dveří, pastí atd.

- Pro ujednocení názvů, jmen a pojmů, jsem použil oficiální český manuál ke hře.

- Správné zobrazování diakritiky (znaky nejsou posunuté na řádku) a hra obsahuje všechny herní popisky a informace.

- Nejsou přeložené briefinky a debriefinky, protože se ve hře stejně nezobrazují (z oficiálního zdroje: Briefing, debriefing have absent subtitles, and some are overridden when the Horned Reaper collects the portal gem). Pokud by snad někdo někdy přišel na to, jak tam ty texty dostat (o čemž pochybuji), dopřeložím je později, protože textu tam není zrovna málo. Dále se nezobrazuje překlad u některých video scén a úkolech v multiplayerových mapách - není to chyba překladu, ale samotné hry.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poděkování pro @PredatorV za testování, připomínky a podněty.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Title.jpg
    Title.jpg
    239,2 KB · Zobrazení: 149
  • To se mi líbí
Reactions: krtko007
Autor
Arqwell
Staženo
277
Zobrazení
1.059
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Více překladů od Arqwell

Poslední aktualizace

  1. Překlad je hotový

    Určeno pro verzi hry 1.7 (GOG).

Nejnovější recenze

Paráda, konečně zase funkční čeština na DK2, díky! ........................
Top