• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Divinity: Original Sin 1 SK

Dokončen Divinity: Original Sin 1 SK 1.0.1

Verze hry
1.0.252.0
Získané texty
100%
Překlad
100%
Korektura
100%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
100%
Slovenský preklad do hry Divinity: Original Sin prekladá celú hru do slovenského jazyka. Obsahom inštalácie sú aj kompletné slovenské fonty, ako aj programová súčasť.

Preklad:
Hra je preložená kompletne. V prípade, že nájdete nezrovnalosti a chyby v preklade, kontaktujte prosím prekladateľov na uvedenom maili. Následne bude vytvorená opravná verzia a pri každej jednej chybe sa pokúsim o čo najrýchlejšiu opravu, ktorá sa prejaví aj na ‘tichej’ aktualizácií na webe. Ďakujem.

Použitie vulgarizmov:
Preklad obsahuje mierne vulgarizmy. Veková prístupnosť samotnej hry bola po organizačnom schválení stanovená na aktuálnu vekovú hodnotu. Tak či onak je všeobecne známe, že obmedzenia vekovo neprístupní nerešpektujú, pre tento prípad boli vulgarizmy nahradené miernejšími slovnými spojeniami. Keďže na Slovensku neexistuje úrad pre dohľad na dodržiavanie pravidiel a plnenie, nepotrebujú ani tvorcovia prekladu niesť zodpovednosť za ujmu neplnoletých hráčov.

Slovenčina je robená na verziu hry s patchom 1.0.252.0, na nižších verziách teda nemusí pracovať správne!

Autori prekladu:
Jeidsoter
Keiven
Eruantien
Atlan
Autor
jeidsoter
Staženo
148
Zobrazení
148
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
5,00 star(s) 2 hodnocení

Nejnovější recenze

bezchybný preklad, ktorý mi sprístupnil geniálnu hru. celému týmu ďakujem za čas a prácu, ktorú na preklade odviedli.
veľmi dobrý preklad a dá sa samostatne nainštalovať, pokiaľ nebude preložené Divinity EE, tak najlepšia voľba (nie je blokované steamom)
Top