• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Disney Infinity 1.0

Připravuje se Disney Infinity 1.0

Verze hry
Steam
Získané texty
100%
Překlad
12%
Korektura
0%
Tvorba instalátoru
0%
Testování
0%
Série se odehrává v obrovském měnitelném fantastickém vesmíru, známém jako Toy Box, naplněném hračkovými verzemi ikonických postav Disney, Pixar, Marvel a Star Wars. Každá ze 3 kampaní rozvíjí příběh, jaký jste na televizních obrazovkách ještě neviděli.

Jak už jsme avizovali, tak se nechceme věnovat pouze AAA titulům a hrám pro dospělé (ač nás jich pěkná řádka čeká, viz série Vampire: The Masquearade a možná Hogwarts Legacy), ale naším cílem je i přiblížit hry našim nejmenším, kteří si myslím zaslouží češtinu do her nejvíce a mají ji nejméně. Ve spolupráci se skvělým technikem Zhillianem proto chceme dělat sérii dětských her, počínaje Disney Infinity 1 - 3, plus např. Disneyland Adventures. (za tým Charlotte Anna - překladatelka).


Překlad: Charlotte Anna
Korekce:
Testování:
Technik: Zhilian

(vše se postupně doplní)
  • To se mi líbí
Reactions: Sworki a ivo00
Autor
CharlottinyCestiny
Zobrazení
403
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od CharlottinyCestiny

Top