• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si Často kladené otázky co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Deponia Doomsday

Dokončen Deponia Doomsday 2018-12-19

Verze hry
Steam
Překlad
100%
Korektura
50%
Tvorba instalátoru
100%
Testování
50%
Jedná se o odkaz na steam, kde již oficiálně vyšel náš překlad. Daedalic bohužel vydali překlad s nedodělanou korekcí a na novou aktualizaci také nespěchají, ale i tak by měl být překlad celkem vydařený. Posuďte sami.

Jedna z nejúspěšnějších německých adventur Deponia, jejíž příběh rozvíjí celá trilogie, přichází aktuálně s dalším pokračováním, v němž se znovu projevuje osobitý styl vývojářů Daedalic Entertainment. Zcela originální vtipy a černý humor, neotřelé hádanky i vlastní grafický styl a profesionální dabing všech postav slibují mnohahodinovou zábavu pro všechny příznivce předcházejících částí.

Starý známý hrdina Rufus se jedné noci probouzí z hrozného snu. Létající město Elysium se zřítí a Rufus se stane jediným přeživším. Mimoto se Deponia dostane do područí zlotřilých Fewlocků a jediný způsob, jak celou situaci zachránit, je zničit celou Deponii. Ke slovu se však dostávají podivné časové anomálie i stroje pro cestování v čase. Rufus tak s pomocí profesora McChroniclea cestuje do minulosti i budoucnosti, aby zabránil nejhoršímu...
 • D4a.jpeg
  D4a.jpeg
  14,1 KB · Zobrazení: 320
 • D4b.jpg
  D4b.jpg
  187,6 KB · Zobrazení: 322
 • D4c.jpeg
  D4c.jpeg
  9,7 KB · Zobrazení: 319
 • D4d.jpeg
  D4d.jpeg
  56,5 KB · Zobrazení: 313
 • D4e.jpg
  D4e.jpg
  978,4 KB · Zobrazení: 307
 • To se mi líbí
Reactions: Carcass a KriS
Autor
ADV Dream
Staženo
360
Zobrazení
561
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od ADV Dream

Top