• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přesto registrovat, přečtěte si Často kladené otázky, co vám registrace nabízí a jak postupovat. Naleznete zde i odpověď na jeden z nejčastějších dotazů "Proč se nemohu přihlásit do aplikace CZ Manager?"
Crusader Kings II + DLC

Dokončen Crusader Kings II + DLC 1.0

Verze hry
Základní hra verze 3.3.0 + všechny DLC
Překlad
100%
Korektura
100%
Testování
100%
wallpaper.jpg
O hře
Evropa se hroutí a je ve zmatku. Nyní je čas na to, abyste se stal důležitým ve světě Crusader Kings II. Budete muset rozšířit své země, zavést si nové a fungující zákony a jak jinak, než, bohatnout. Podaří se Vám vytvořit nejsilnější dynastii ?

O překladu
Verze jsou zpětně kompatibilní až do verze 2.7.0. Teoreticky by mohly být kompatibilní i s nižšími verzemi, ale nelze to zaručit.
Přesto se raději snažte volit správnou verzi češtiny pro verzi hry, kterou provozujete. Optimální je po aplikaci jakékoliv češtiny zahájit novou hru. Vyhnete se tak potížím.
Překlady obsahují všechna vydaná DLC.
Aby bylo naprosto jasné, pro kterou verzi je čeština určena, shoduje se číslování verzí češtiny s verzemi hry. Každá čeština obsahuje textový soubor „jak instalovat.txt“, kde je detailně popsán postup instalace.

Překlady jsou pouze k osobnímu použití. Můžete je samozřejmě věnovat, přeposlat, či převyprávět jakékoliv jiné osobě. Zejména přísně zakázáno je umístit tuto češtinu v jakékoliv formě na Steam!

Autor překladu a hlavní překladatel WhiteHorse.
Na překladech se podíleli:
Původní překlad: Gulde, Inman, Mice, Pasos, Pomerancak, SteveTR, Vals
Aktualizace původního překladu – Mivoj a WhiteHorse
Crusader Kings II: Monks and Mystics – WhiteHorse a G.J.Mendel
Crusader Kingd II: Jade Dragon – WhiteHorse
Crusader Kings II – Holy Fury – WhiteHorse
Autor
whitehorse
Staženo
331
Zobrazení
1.384
První vydání
Poslední aktualizace
Hodnocení
0,00 star(s) 0 hodnocení

Více překladů od whitehorse

Top